Wpis z mikrobloga

Powtórzę wiadomość, spam taki

wcześniej: http://www.wykop.pl/wpis/8282562/metallica-mirki-z-rzeszow-i-okolic-kolbuszowa-stal/21195782/

#metallica #metallika

Mirki z #rzeszow i okolic #kolbuszowa #stalowawola #tarnobrzeg #sandomierz

Ktoś jedzie na tegoroczny #sonisphere festiwal do wawy na stadion z tych okolic i organizuje busa bądź wie coś o jakimś dobrym transporcie który nie nazywa się PKP?

Bo razem ze znajomymi w trójkę szukamy transportu w doborowym towarzystwie umiejącym się bawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cenowo orientuję się ile taki dojazd kosztuje i damy swoją dolę
  • 5
Gdyby nie "w doborowym towarzystwie umiejącym się bawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)" to pewnie w blablacarze byś coś znalazł ;). Sam bym was za kasę mógł zawieźć, ale ciężko mi się jeździ z ludźmi pod wpływem :D
@Arrival: blablacar? co to? jedna z tych linii które robią wyjazdy z różnych miejsc w Polsce dużymi busami z zakazem spożywania alkoholu? Taka wycieczka mnie nie interesuje, koszty małymi busami w poprzednich latach mieściły się w okolicach 70 zł plus minus a te sieci z dużymi busami żądają średnio 120 zł.

właczysz im Metallikę i będą słuchać potulnie jak baranki xD


@VintageRock: No raczej wątpię, my się umiemy bawić ale
@Arrival: Wiesz, bardziej tu rozchodzi się o pewność transportu, o to ze zmęczeni po całej zabawie nie będziemy musieli się pierdzielić żeby zdobyć transport tylko móc spokojnie wrócić do domu. Bo tak to zawsze jest i opcja ostateczna pociągami jechać, ale takie coś się mi nie uśmiecha.

Tak więc nie chodzi nawet o sam dojazd ale powrót który nie trwałby 8 godzin.