Wpis z mikrobloga

#faktyczynie #miniama

Do odpowiedzi zapraszam... @FaktyTVN !

Nie, nie będzie :

usuń konto!!!!111oneoneone


Jestem zwyczajnie ciekaw kilku rzeczy odnośnie pracy redakcji:

1) Jak często macie odczucia typu: >Jezus Marian, co My w ogóle puszczamy w tej stacji? Co jest nie tak z tymi ludźmi?

(nie interesują mnie konkretne nazwiska, czy nazwy programów)

2) Dlaczego programy/debaty polityczne mają taki charakter jaki mają? Mnie osobiście drażni to, że "dziennikarze" nie jest w stanie zapanować zazwyczaj nad dyskusją, gdzie np. p. Senyszyn leje wodę zamiast konkretnie odpowiedzieć na pytanie, gdzie p. Ja-Panu-Nie-Przerywałem Szumlewicz wymaga tego, czego sam od siebie nie egzekwuje? Moje pytanie - dlaczego nie można utworzyć programu, w którym każda ze stron będzie miała po równo czasu na odpowiedź? Zauważcie, że forma tych programów jest tragiczna.

3) Czy są jakieś "dyrektywy" z góry odnośnie dziedzin tematycznych na które trzeba bardziej zwracać uwagę, a na które mniej?

4) Jak to jest, że nie nakłada się dużego nacisku na programy informacyjno-tematyczne, nie mówię tutaj o kuchennych rewolucjach, tylko raczej coś na zasadzie SciFun?

5) Jak znajomi reagują na to, że pracujecie dla TVN?

Możliwe, że zadałem pytania, które nie powinno do Was trafić, ale mimo wszystko chcę znać wasze zdanie na ten temat i liczę na szczere odpowiedzi. Bez poprawności politycznej.

  • 7
@MatolekKoziolek: Cześć.

1) Jak często macie odczucia typu: >Jezus Marian, co My w ogóle puszczamy w tej stacji? Co jest nie tak z tymi ludźmi?


(nie interesują mnie konkretne nazwiska, czy nazwy programów)

MY (Fakty TVN) jesteśmy obecni przez nieco ponad 20 minut w stacji TVN codziennie od 19:00. Puszczamy materiały reporterów. Podejrzewamy, że pytasz o TVN24. To zupełnie inna redakcja.

2) Dlaczego programy/debaty polityczne mają taki charakter jaki mają? Mnie
@FaktyTVN: puszczacie stronniczy materiał o cyganach a potem się odcinacie, twierdzicie ze to 'inny dział' itd. to po co w ogóle pracowac w tak zakłamanym zespole, po co się tam z nimi gnieździcie, nie lepiej rzucić tą robotę? Chyba że się nie zgadzacie ale robicie to dla pieniędzy, bo innego wytłumaczenia nie widzę...
2) Dlaczego programy/debaty polityczne mają taki charakter jaki mają? Mnie osobiście drażni to, że "dziennikarze" nie jest w stanie zapanować zazwyczaj nad dyskusją, gdzie np. p. Senyszyn leje wodę zamiast konkretnie odpowiedzieć na pytanie, gdzie p. Ja-Panu-Nie-Przerywałem Szumlewicz wymaga tego, czego sam od siebie nie egzekwuje? Moje pytanie - dlaczego nie można utworzyć programu, w którym każda ze stron będzie miała po równo czasu na odpowiedź? Zauważcie, że forma tych programów jest