Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #waifu

Pzepraszam za repost, ale tamten wpis usunąłem, bo przez przypadek dałem zły tag i nie chcę w nim robić bałaganu :)

Waifu chart :) Przedstaw na wykresie cechy Twojego idealnego wybranka.

Jak nie masz pomysłu na best fit to zostaw to pole puste. Może ktoś Ci podpowie jaka postać by tam pasowała?

Zachęcam do dzielenia się chartami.

Link do szablonu

Na niebiesko pokoloruj cechy pożądane; na czerwono - te, które jesteś w stanie zaakceptować. W innym przypadku zostaw pole białe. Nie można przydzielić więcej niż 6 punktów (zaznaczyć na niebiesko) pomiędzy dwoma przeciwnymi kategoriami tj. jeśli w slim są 2 punkty, to w chubby nie można przydzielić więcej niż 4.

W słupku prostokąty zostaw puste jeśli danej cechy nie pragniesz, wypełnij kolorem jeden prostokąt, gdy jest Ci ona obojętna i pokoloruj oba, jeśli jest przez Ciebie pożądana.

Mój wykres:
Pobierz z.....s - #randomanimeshit #waifu 

Pzepraszam za repost, ale tamten wpis usunąłem, b...
źródło: comment_hQIrqoUAZ2qATlp3fkbFJ6BYt8lRAnC9.jpg
  • 14
@Axoi: Znaleźć sadystę, który spełnia pozostałe cechy graniczy z cudem. Na początku pomyślałem o Shougo Makishima z Psycho-pass, jednak nie wiem czy można go nazwać sadystą. Możesz spróbować sobie czegoś tu poszukać.
@zeligauskas: No niestety nie można... Ja się zastanawiałam nad Steinem z Soul Eatera, ale jego nie można nazwać niewinnym.

Ewentualnie mogę zrezygnować z aż takiego sadysty.
@BlackReven: Nie musisz się wstydzić, że lubisz futa, nikt cię nie zje za dwa prostokąciki zamiast półtora. W końcu w dwuwymiarowym świecie to są panie z penisem, a nie tak jak w prawdziwym świecie, panowie z cyckami.