Wpis z mikrobloga

Przepraszam za spam, ale mój poprzedni wpis # był małą prowizorką, a chciałbym, by wiadomość dotarła do jak najszerszego grona.

Dzisiaj (18.06.14) o godzinie 20.00 organizujemy Pirate Outfit Questa. Chcemy go wykonać jak najszybciej, by jeszcze zdążyć na mecz. Niech każdy zrobi tą część questa, gdzie nie potrzebny jest udział grupy. Grupowo mamy wejść tylko na ostatnie dwie misje, rozwalić wszystko co się rusza i zdobyć outfit. W tym celu wszystkich zainteresowanych proszę o rozpoczęcie Meriana Questa (należy najpierw uzyskać dostęp do samej Meriany, tu link jak to zrobić). Absolutne minimum to skończenie zadania w Edron, miło będzie, jeśli ktoś już wcześniej zrobi misję z żółwiem i katapultą.

Jeżeli użytkownik @Xayan (lub jakiś inny) będzie tak uprzejmy i użyczy nam niezbędnych itemków do wykonania zadania, to nie będziemy musieli robić zrzutki, w przeciwnym razie będziemy musieli zakupić niezbędne ciuszki, których wartość na markecie wynosi łącznie około 17k, więc w zależności od ilości chętnych na questa (nie przewiduję by zrzutka wynosiła więcej niż 3-4k, jak zbierzemy 10 osób będzie to 1,7k). Po skończeniu questa mógłbym sprzedać je i zwrócić wam kaucję.

W razie pytań- pisać! Mój nick na Antice to Prezydent Leszek.

Proszę wpisywać się z nickiem.

Wołam wpisanych wcześniej:

@Przewrocilem_Tuska: @Hunt3d: @VooleTz:

#tibiazwykopem
  • 8
@k0za: To pochwal się jaki ładny dmg na piratach robisz i przychodź ^^

Itemki na questa już mamy, jedynie zrobimy małą zrzutkę dla głównego cleanera na potki i gfb.