Wpis z mikrobloga

@Sancho_Pansa: W sumie ja czytam jej bloga i czasem widzę ją w reklamie - jak dla mnie bez przesady, a widzę widać, że jakąś ma, mnie osobiście nie przeszkadza, a nawet jeśli - to większość hejtu jest jednak poniżej poziomu. Zresztą, osobiście jej nie znam, nie mogę więc sobie jej uwielbiać bądź nie znosić.

@marian9131: Wiem tylko, że jest karateką i ma jakieś sukcesy na koncie - nie wgłębiam się
  • Odpowiedz
Wiem tylko, że jest karateką i ma jakieś sukcesy na koncie - nie wgłębiam się jakie dokładnie, no ale zupełnie no name i znana tylko z męża nie jest.


@Skaje: No raczej niestety nie. Znana jest z bycia żoną piłkarza. Jej pas mistrzowski w karate jest warty tyle, co pasek od spodni.
  • Odpowiedz
@CegielniaPL: Następny #!$%@?. W każdym meczu kadry (za wyjątkiem towarzyskiego z Danią) Lewandowski #!$%@?ł najwięcej ze wszystkich. Jest nieskuteczny, fakt, ale przestańcie wreszcie #!$%@?ć o jakimś braku motywacji, machaniu rękami i opieprzaniu się przez niego na boisku, bo to zwykła nieprawda. A co do kasy, PZPN faktycznie dostaje jakieś dotacje rządowe, ale z pewnością nie przeznacza ich na wyjściówki dla piłkarzy. Za powołanie dostają oni 2 tysiące PLN, za występ w
  • Odpowiedz
widzę, że nie ogarniacie - wykop jest chyba ostatnim miejscem, na którym jego laska się jeszcze nie lansowała. mam wrażenie, że obrywa mu się przede wszystkim za jej głupotę.


@noorey: #!$%@?łaś w tym momencie podobną cebulą, jak ludzie w komentarzach na fejsbuku. Głupota to od Ciebie aż tryska.
  • Odpowiedz
@choleryk: Nic nie napisałam na temat samego Lewandowskiego, bo nie da się kwestionować, że na swój sukces zapracował, więc nie wiem, gdzie widać podobieństwo do komentarzy. I w ogóle bluzg i wielka litera w jednym komentarzu - wprowadzasz nowe standardy.
  • Odpowiedz
@noorey: Napisałaś o jego żonie, równie cebulacko. Dziewczyna korzysta z popularności męża, reklamuje swój blog o zdrowym odżywianiu, który okazał się sukcesem. Odnosi niezłe wyniki w sporcie walki, ma swoje cele i ambicje. Poza tym wypowiada się całkiem składnie i konkretnie, a do tego jest bardzo sympatyczna. Ależ ona głupia, powinna siedzieć na dupie, wydawać kasę męża w najdroższych butikach i całymi dniami wylegiwać się w SPA. Normalnie kretynka z niej!
  • Odpowiedz