Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/ludzie/lisaharris/

#moderacja #moderacjacontent #wykop #dc4content

#4konserwy #neuropa #abw #tangodown

dc4 mówił nie, a dzisiaj widzę że jednak zbanowany/a

@wykop ujawnicie czyje to multi było?

Przypomnę iż multi odkryte 2 dni temu przez @Aleksander_Newski: RackhamMazer - DebilZNowogroduWielkiego, jest podpisane...

http://www.wykop.pl/wpis/8722014/taka-mala-ciekawostka-wielu-z-was-zna-wybitnego-le/

Gorzej jak to faktycznie multi faktów te-fał-enu było :V
RPG-7 - http://www.wykop.pl/ludzie/lisaharris/



#moderacja #moderacjacontent #wykop...

źródło: comment_P3KMheCAEsP2fZ5n2pgrQrFlDYz2o0yb.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@RPG-7: też tak myślę. o ile ktoś by nie miał w poważaniu potencjalnej kompromitacji oczywiście, ale wtedy raczej by pisał z głównego konta ;)
  • Odpowiedz
@bruceivins:

Zgłosiłem dwa znaleziska - zgłoszenia rozpatrzone pozytywnie, znaleziska ciągle wiszą.


Nie każdy z moderatorów ma uprawnienia do samodzielnego usuwania znalezisk, dlatego aby móc usunąć treść, muszą otrzymać zatwierdzenie od głównego moderatora, albo od któregoś z administratorów. Dlatego nie zawsze znalezisko znika od razu, ale nie znaczy to, że nie zostanie usunięte wcale.

Zgłosiłem parę kont - zbanowane za multi, ale nie raczyli podać czyje, pomimo że w zgłoszeniu sam to
  • Odpowiedz
Gorzej jak to faktycznie multi faktów te-fał-enu było


@RPG-7: Nie, to nie ich konta. Akurat z nimi nie mamy żadnych problemów moderacyjnych, nie zakładają multikont, przestrzegają zasady.
  • Odpowiedz
@steemm: Nie zawsze jest to ta sama osoba, zdarza się, że kilka kont celowo jest zakładanych po to by wykonać taką aktywność. Ujawnianie więc tego typu informacji nie ma najmniejszego sensu i nie spowoduje zaprzestania dodawania tych treści.
  • Odpowiedz
@wykop:

Ujawnianie więc tego typu informacji nie ma najmniejszego sensu i nie spowoduje zaprzestania dodawania tych treści.


Jak zawsze polityka chronienia trolli przed użytkownikami, a nie na odwrót. Poniesienie konsekwencji dodania debilnego wpisu o Rineo to rzecz jasna żaden odstraszacz czy kara.
  • Odpowiedz
Poniesienie konsekwencji dodania debilnego wpisu o Rineo to rzecz jasna żaden odstraszacz czy kara.


@Deykun: I naprawdę uważasz, że dla osoby, która rejestruje na Wykopie kilka fałszywych kont, ujawnienie listy jej kont będzie jakąkolwiek karą? Gdyby to robił stały użytkownik, to można byłoby sądzić, że karą dla niego będzie ujawnienie jego prawdziwego konta, ale tutaj często konta zakładane są przez kogoś, kto na Wykop przyszedł jedynie w celu dodania tej konkretnej
  • Odpowiedz
@wykop:

Gdyby to robił stały użytkownik, to można byłoby sądzić, że karą dla niego będzie ujawnienie jego prawdziwego konta, ale tutaj często konta zakładane są przez kogoś, kto na Wykop przyszedł jedynie w celu dodania tej konkretnej treści.


No ale ja nie wiem kto jest dodającym, ale skoro to anonimowe konta to faktycznie macie rację.

Warto powiedzieć, że użytkownicy którzy przypisują te wpisy peter-kovac jak widzę niesłusznie również tego nie wiedzą
  • Odpowiedz