Wpis z mikrobloga

UWAGA

Jako, że @atrapa to dupa i nie potrafi zorganizować nic to przejąłem sprawę w swoje ręce i w ten oto sposób już w TEN piątek chcielibyśmy zaprosić wszystkich na #trojmiejskiewykopiwo czy też #wykoppiwo ( a'ka #wykopiwo ), które odbędzie się w Trójmieście.

Miejsce: Plaża Jelitkowo -> spotykamy się TUTAJ na pętli tramwajowej.

Data: 18.07.2014 GODZINA: 18:00 - piątek

Co planujemy? Pijemy na plaży! Jeżeli ktoś ma grilla to może wziąć, tylko polecam napisać o tym fakcie szybciej tutaj! Możemy też spróbować rozpalić ognisko, ale to później :-P

Zapraszamy wszystkich chętnych!!

Jeżeli chcesz być informowany o takich akcjach to prosimy dodaj tag #trojmiejskiewykopiwo do obserwowanych. Pod tym tagiem będziemy wołać się nawzajem na piwo w Trójmieście.

SPAMLISTA będzie w komentarzach! Powstała ona bardzo szybko i może zawierać wiele nieaktualnych danych albo pomijać osoby z Trójmiasta. Najmocniej za to przepraszam. Przepraszam też osoby, które nie chcą być wołane o wołanie, ale mam to w dupie. Nie będę za każdym razem sprawdzał kto co pisał bo nie chce mi się :-)

UWAGA!

Jeżeli chcesz dołączyć do spam listy napisz do mnie!

Jeżeli chcesz zostać wykreślony ze spam listy to... nie masz wyjścia! Nie wykreślę Cię!

#trojmiasto #gdansk #sopot #gdynia #wykopiwo
Pobierz
źródło: comment_u9i9SZdpKefdPqALK58Nq8wNoDMRezLf.jpg
  • 109
@Pismak: a czym możemy rzucić? Początkowo było Brzeźno, które imo jest równie dobre jak Jelitkowo. Stogi to w ogóle odpadają i na tym Gdańsk się kończy. W Sopocie pić na plaży w sezonie to nie bardzo, tym bardziej jak chcemy ognisko... Dużo policji i w ogóle. Niby można ale cholera ich tam wie... Jeżeli chodzi o Gdynię to albo Orłowo albo Główna plaża... Główna wiadomo, że odpada bo tam w pip
Jeżeli chodzi o Gdynię to albo Orłowo albo Główna plaża.


@nowik: milion razy piłem i grillowałem na dzikiej plaży niedaleko głównej. @Pismak ma racje, trójmiasto to nie tylko Gdańsk. Jak już w GDA to nie może być bliżej skm? nie chce mi się godzinę jechać w jedną stronę. W Orłowie plażę masz 10 minut od skm.

@MiernaBabcia: lepiej rozważyć niedługo kolejne #rumskiewykopiwo :)
nie chce mi się godzinę jechać w jedną stronę


@Bunkier: Wiele osób ma godzinę lub nawet więcej w jedną stronę i jakoś dają radę. Jeśli Ci się nie chce to nie przyjeżdżaj, może następne wykopiwo Ci bardziej podpasuje.
@nowik: Powiem Ci że cierpliwość mi się skończyła. Za zrobienie wykopu podsumowującego TWP2014 jesteś odpowiedzialny w całości Ty sam. Ja już nie będę miał na to czasu, jadę na wakacje i zaczynam zajmować się innymi sprawami które pochłoną cały mój wolny czas. Prosiłem Cię wiele razy o zdjęcia, abym mógł zacząć pracę. Nie masz czasu, a na to masz. Powinieneś zakończyć poprzednie zobowiązania, a nie zajmować się nową inicjatywą. Tłumaczyć muszę
@Pismak: @nowik: @atrapa:

Kurde ludki nie marudzić z miejscem bo prawda jest taka, że się zmieni miejsce to niektórym się zrobi bliżej ale za to innym dalej. Ja sam mam daleko ale nie płaczę. Jedyna opcja, żeby zadowolić wszystkich to teraz robimy w jelitkowie a np za 2tyg zróbmy w Gdyni. Kto może wpadnie i tu i tam, a inni wpadną tylko tam gdzie mają bliżej.