Wpis z mikrobloga

@lukaszwasyl: Tak naprawdę zacząłem się przygotowywać kilka dni wcześniej. Ogarniałem 4 lata w 2 dni. Trochę żałuję tej matematyki, bo wynik 80%+ był na wyciągnięcie ręki. Z angielskiego pod względem gramatycznym jestem na bardzo niskim poziomie. Ratuje mnie tylko spory zasób słów.
@FunkyMonkey: ja żałuje że nie mam możliwości ( dodatkowe lekcje z angielskiego brak hajsu ) i nie jestem tak zdolny intelektualnie z matematyki :< ( i na korki już będę odkładał ) czyli rozszerzona z ang taki banał ?
@FunkyMonkey: Dobra rada dla Ciebie, szukaj madrych ludzi na 1 roku i staraj sie z nimi zakumplowac, rowniez na pierwszym roku przejdz sie po wszystkich mozliwych kolach naukowych i zobacz co Cie interesuje (niektore niestety bedziesz w stanie ogarniac dopiero na 2 roku bo programowania malo na 1). Matme, fize itp zaliczaj ale do przedmiotow na ktorych ci zalezy (np programowanie jesli chcesz byc programista, albo sieci jak chcesz byc adminem
@lukaszwasyl: Matura rozszerzona z angielskiego opiera się głównie na słówkach. 20% jest czystej gramatyki, reszta to zadanie zamknięte - prawda / fałsz, rozumienie czytanego tekstu, rozumienie ze słuchu i dość szablonowe wypracowanie. Szczerze to nie liczyłem na wysoki wynik z tego rozszerzenia, zdecydowanie ten egzamin był trudniejszy niż zeszłoroczne matury. Sporo zawdzięczam szczęściu. Jeżeli będziesz miał spory zasób słówek (do których korepetytora nie potrzebujesz ;) ) to na pewno sobie poradzisz.