Wpis z mikrobloga

Ja zawsze robię tak: podchodzę do chłopaka w autobusie i wkładam mu do ręki japko - Trzymaj. - mówię. Wtedy rozdziawia buzię i bada mnie spojrzeniem jakby zastanawiał się, czy przypadkiem nie chcę zjeść jego matki. A ja, oparta o szybę autobusu mówię, że Andżela jestem. - O #!$%@? tu chodzi? - pyta on. - Ściśnij japko i pomnóż jego obwód przez 4 centymetry - z nonszalanckim uśmieszkiem pod nosem przenoszę wzrok z jego przestraszonej twarzy na migające za szybą sosny i mieniące się złotem pola pszenicy. Przez 7 sekund odpowiednio marszczę brwi, żeby wyglądać jak popularna i szanowana aktorka Sasha Grey, po czym spoglądam mu głęboko w oczy. Zdążył wszystko pojąć. Z nutką podniecenia i szczyptą żądzy pyta zaskoczony: - Tak duży jest twój cycek?! A ja wtedy odpowiadam: - Nie, żubrzyku - robię krok w kierunku drzwi – Takie pyszne robię sałatki owocowe. Po czym wychodzę, bo oczywiście zagadałam do niego 34 i pół sekundy przed przystankiem, jak zawsze. Schodzę wolno po schodkach nie oglądając się za siebie, wkładam ręce w kieszenie drogich, obcisłych dżinsów i odchodzę nucąc „Hello” Lionela Richie. On podbiega do okna aby spojrzeć raz jeszcze, wiem to. Tajemnicza sylwetka oddalającej się femme fatale przeszywa jego ciało spazmem pożądania. Homo vibrator, myśli. Nie wie, że za rogiem zrzucam z ramion torbę od Gucziego, która pełna jest soczystych, czerwonych japek. Po powrocie do domu chłopak masturbuje się jednym z nich, jedynym, co mu po mnie pozostało. Któregoś dnia obiera japko a obierki układają się w numer telefonu, oczywiście napisany słownie po klingońsku. Odszyfrowuje go i dzwoni, a to numer do znajomego homoseksualisty, umawiają się i chłopak zostaje gwałcony. Znajomy homoseksualista przywozi jego poroże, które wieszam w piwnicy, wyciągam z kontenera następne japko i opuszczam pomieszczenie, wytrącam kotu miskę mleka. Czas rozpocząć polowanie, wytrącam kotu miskę mleka. Tak, to ja, Japkarka, jedna z ocalałych członków załogi tego statku co był w filmie „Armageddon”.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#coolstory #podrywajzwykopem #linijkarz #pasta #przerobka
  • 73