Wpis z mikrobloga

#regenersis #laptop #naprawalaptopow ##!$%@? #oszukujo #myslelizeniezauwazeroznicy #samsung

Oddaję laptopa do naprawy, light bleed od dołu mocno - poszedłem do Samsung Brand Store w Arkadii, a oni wysyłają do Janek(Regenersis).

Filmów w formacie innym niż 16:9 nie da się oglądać, bo wygląda jak syf, ciemne sceny - syf, szczególnie w nocy. Mija tydzień laptop można odebrać. Wymienili ekran, super! Napisali, że sprawdzili, wszystko ma być git-majonez!

Patrzcie Mireczki, co ukazało się moim oczom. Nosz kierwa mistrzowie robienia na #!$%@? się znaleźli.

Nie dość, że light bleed jaki był taki jest, lekko przesunięte te punkty przeciekania światła (szkoda, że nie mam zdjęć przed). To jeszcze w gratisie upieprzone pixele(sub) mam jeden zielony i czerwony.

Ogólnie dzięki Panie Rafał za świetną robotę, pogorszyć sprawę nie każdy potrafi. Prawdziwy spec z Ciebie.

@naprawalaptopow Prawda to, że Wy byście czegoś takiego swoim klientom nie zafundowali?
razvizion - #regenersis #laptop #naprawalaptopow ##!$%@? #oszukujo #myslelizeniezauwa...

źródło: comment_P4A37Zt8nBSj7q9cjs9dROFst1kIfik4.jpg

Pobierz
  • 3
@razvizion: Normy określają ilość i rodzaje uszkodzonych pikseli w danych rodzajach matryc - dopytaj bezpośrednio serwis.

Ostatnio klient zgłosił reklamację, że jego matryca Full HD ma jeden czerwony piksel - wymieniliśmy ją na nową. ;-)
@naprawalaptopow: Niestety serwis znowu zawiódł. Odesłaliśmy laptopa reklamując matrycę, którą nam wstawili. Zapewniali, że tym razem będziemy zadowoleni z usługi, po ponad dwóch tygodniach oczekiwania laptop wrócił w niezmienionym stanie z adnotacją, że wada jest zbyt mało znacząca, aby kwalifikowała się na naprawę. Potwierdza się, że Regenersis to najgorszy z możliwych serwisów i nie tyczy się to tylko telefonów komórkowych. W dodatku twierdzą, że ten wyciek światła to norma i każda