Wpis z mikrobloga

@acardul: Wyższego w hierarchii. Grzegorz Ryś (ur. 9 lutego 1964 w Krakowie) – polski biskup rzymskokatolicki, doktor habilitowany nauk humanistycznych specjalizujący się w dziedzinie historii Kościoła, rektor Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej w latach 2007–2011, biskup pomocniczy krakowski od 2011. Umywa rączki...
@kamilsien: Nie dojdziesz za pomrocznymi, więc po prostu odpuść. Ja też się #!$%@?łem na ich mętne odpowiedzi na pytania, i w końcu doszedłem do wniosku, że nie ma sensu dyskusja z kimś kto nie myśli sam, tylko tak jak mu każą. Odpuść i bądź szczęśliwy a inni... cóż każdemu wolno być idiotą, żyjemy w wolnym kraju.
@kamin: Wiesz, chyba trochę lubię patrzeć jak w Internecie z mojego powodu ból dupy ludzi łapie:D

Ale twarzą w twarz dyskutuję już na poważnie i staram się rzetelnie wytłumaczyć mój punkt widzenia i mam nadzieje, że chociaż u niektórych to rozbudza wyobraźnie :D

@Nikczemny: up^
@kamin: Tych w Internecie to wiem, że nie rozbudza, bo albo zaczynają w końcu wyzywać albo urywają dyskusję i nic z tego nie ma. Ale twarzą twarz nie raz toczyłem dyskusję wielogodzinne, o jakimś nawet elemencie religii i z tego zawsze jest jakiś pożytek, bo druga osoba poznaje inny punkt widzenia i może to kiedyś zaowocować :)