Wpis z mikrobloga

#fpl #pilkanozna #premierleague Czas na pierwsze przypomnienie o wykopowej lidze Fantasy Premier League, jeżeli nie chcecie ich widzieć dodajcie #fplstart na czarną listę. Wszystkie szczegóły znajdziecie w tym wpisie

Tradycyjnie (niestety) przywołuję do porządku parę osób, które nie raczyły podać nazwy swoich teamów do ogólnej wiadomości. Do pierwszego sierpnia proszę o jakikolwiek odzew menedżerów zespołów:

1. gruszki, mateusz jest fajny,

2. Placekfc, Gabriel Zienkiewicz,

3. Titans, Lucas Nakson

4. Legionisci, Micha Bylica

5. COVER TEAM, Wojciech Chrobak

6. Orion Mirkowo, Kamil Brz

7. Poets of The Fall, Daniel Maikowski

8. FC Obornicka, Bartosz Wiktorowicz

9. Fighters FC, Dawid M

Milczenie będzie nagradzane premierowym w tym sezonie kopniakiem

Nie wiem ile było w tym czasie osób w zeszłym sezonie, ale w tym przekroczyliśmy 50 osób przez pierwsze 24 godziny, więc jest nieźle. Przypominam że do pobicia 124 osoby z zeszłego sezonu, jeszcze sporo przed nami

Dodatkowo zapraszam nieobecną jeszcze piątkę do ligi h2h:

@tabee

@vincii89

@Espo

@SirBlake

@jordanos

Wszystko poszło sprawniej niż myślałem, więc dam wam więcej czasu, nie ma spiny
Vojtazzz - #fpl #pilkanozna #premierleague Czas na pierwsze przypomnienie o wykopowej...

źródło: comment_XsMh930aLJrSeNdpwtA5QG9ufjnfZTMg.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Vojtazzz: ja i moje Kotzury oczywiście będziemy obecni w tej edycji, liga h2h też bardzo chętnie, tylko jeśli jakieś rejestracje już są to po weekendzie to ogarnę, ewentualnie w niedzielę popołudniu :)
  • Odpowiedz
@Vojtazzz: dopiero wróciłem, jestem teraz, że tak powiem niedysponowany zdrowotnie, ale dołączę i ogarnę wszystko jeszcze w tym tygodniu, max do wtorku, wtedy też przygotuje typera

ps. gramy w jakieś wygraj lige?
  • Odpowiedz