Wpis z mikrobloga

Jakieś pięć metrów ode mnie na paprotce siedzi konik polny albo coś podobnego wielkości mojej dłoni. Ogólnie to boję się go i nie wiem co robić a nie mogę go tak zostawić bo skoczy na mnie w nocy i umrę na zawał. Jakieś pomysły? ;_;

##!$%@? #potworwmoimdomu #halp #pomocy
  • 55
  • Odpowiedz
  • 0
@dreaper: nie jest problemem wyjście razem ale wychodzenie tylko razem. czasem chce się posiedzieć w męskim gronie, bez swojej kobiety, i to jest raczej normalne.

@foster1: poszłam spać bo nigdzie go nie widziałam a teraz zniknął
  • Odpowiedz
@parasolki: czy ja wiem? jak się kogoś kocha to raczej chce się spędzać z tą osobą jak najwięcej czasu. zreszrą i tak zostaje jeszcze jesień, zima i wczesna wiosna na takie spotkanie :D
  • Odpowiedz
  • 0
@dreaper: no, ale mimo wszystko jak w lato są mecze i męskie wypady to ciężko by było. Oczywiście, że chce się ze sobą spędzać dużo czasu, ale miło jest trochę zatęsknić i móc oddychać. Związki nie są niestety tak kolorowe :P
  • Odpowiedz
  • 0
@dreaper: No tak, ale z takim to nie wyjdziesz ani się nie pobawisz na imprezie. Nie mogłabym być w związku 24/7 ze sobą. Mam złe doświadczenia z problemami z wychodzeniem bez faceta więc wolę mieć miły, luźny i spokojny związek. Można się kochać mocno bez smyczy :D
  • Odpowiedz