Wpis z mikrobloga

Hej mireczki, zakupiłem sobie #jiayu F1 na #aliexpress i mam pytanie - w ciągu ilu dni zostanie wysłany towar? Obecnie od czterech dni mam "The supplier is processing your order" (wcześniej było o sprawdzaniu płatności) i się trochę martwię, a to moje pierwsze zakupy u przyjaciół z Dalekiego Wschodu. Link do aukcji poniżej.

http://www.aliexpress.com/item/JIAYU-F1-MTK6572-Dual-Core-1-3Ghz-512MB-RAM-3G-WCDMA-4G-ROM-2-0-5/1713908356.html
  • 11
  • Odpowiedz
@SilesiaSuperior: Czytałeś co jest na tej stronie?

Notice 2014-07-09

as recently China Customs checking is very strictly , caused Jiayu factory can not get phone CPU in time

now all the sellers have no stock ,so there are thousands of parcels were delayed

result the order processing time will be longer [10-15 working days] than usually but we are the exclusive partner with Jiayu Factory pls rest assured will send ur
  • Odpowiedz
@ak44: Tak, czytałem dokładnie całą aukcję przed zakupem, ale widocznie nie skojarzyłem i stąd pojawiły się moje wątpliwości. Dzięki za pomoc. W szczegółach zamówienia jest też informacja, że zamówienie będzie anulowane jeśli sprzedawca nie zmieni statusu w ciągu 15 dni - ten czas jest wyznaczany przez sprzedawcę czy Aliexpress? No nic, zastanowię się nad anulowaniem tego zamówienia i zakupieniem gdzieś indziej, bo zanim dojdzie paczka to mogę go dostać za miesiąc.
  • Odpowiedz
@SilesiaSuperior: Ten czas jest ustalany przez sprzedawce. Zawsze ustalają sobie pare dni więcej dla bezpieczeństwa. Nie potrafisz poczekać 2-3 dni tylko musisz kombinować z anulowaniem zamówień itd. Poczytaj kiedy ali zwróci Ci kasę na kredytówkę. Do tego czas przygotowania nowego zamówienia. Ale to Ty decydujesz...
  • Odpowiedz
@ak44: Napisałem, że się zastanowię, a nie, że to zrobię. Taki już jestem, że wolę przemyśleć, przekalkulować wszystkie możliwości. ;) Zaczekam już z tym zamówieniem. Dzięki jeszcze raz za pomoc. :)
  • Odpowiedz