Wpis z mikrobloga

Trochę blado wypada kategoria modułów Xposed. Mam parę propozycji. :D

- Keepchat - do automatycznego zapisu zdjęć/filmów z aplikacji Snapchat (myślę, że łatwo znaleźć przeciwników tego modułu)

- Immerse Me - włącza tryb pełnoekranowy we wszystkich aplikacjach w 4.4+, z możliwością wysunięcia przycisków i paska stanu

- App Settings - o wiele bardziej złożona aplikacja - pozwala na dostosowanie każdej aplikacji pod względem DPI, skalowania czcionek, języka, trybu pełnoekranowego, pozostawienia w pamięci, wyciszenia, screen wakelocka itd.

- Serajr Blurred System UI - bardzo ładny bajer, tło obszaru powiadomień staje się częściowo przezroczyste i rozmyte

- G2 Xposed - #bojowkag2 - pakiet opcji dla LG G2, w tym zmiana paska nawigacji (przyciski, ułożenie, ilość, wysokość paska), tryb bleed immersive (pasek statusu przyjmuje kolor górnego paska w aplikacji), ukrycie suwaków głośności/jasności, wyłączenie animacji po podłączeniu USB/słuchawek

- GravityBox KK - tego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać - kombajn dla użytkowników czystego Androida

- XHaloFloatingWindow - obsługa aplikacji w oknie, które można minimalizować, maksymalizować, przesuwać i zmieniać jego rozmiar; do tego modułu przydaje się np. MultiWindow Sidebar

@tyktak #androap #android #androidapk #xposed
  • 37
@tyktak: Xposed nie jest kompatybilny z ART, więc już część modyfikacji odpada. Ogólnie z rootem poradzą sobie tak czy inaczej. Skoro są ludzie, którzy łamią nawet zabezpieczenia iOS... ;) Ale fakt, wkurzają coraz to kolejne zabezpieczenia, pułapki. Mając LG G2 trzeba uważać, żeby nie uwalić pamięci, bo nie ma zabezpieczenia przed niepoprawnym nadpisaniem bloków...

@tyktak: Mnie straszyli, że po uwaleniu tych bloków już nie ma ratunku. :D Ze staruszkami jest fajnie właśnie, bo mam jeszcze HTC Desire i praktycznie zawsze można go odratować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@tyktak: Właśnie, wpakowali Ci tam Snapa 400, czy Exynosa? W tym pierwszym przypadku powinieneś szybciej roota dostać, tak myślę. :) Desire potrafi ściągać aplikację ze sklepu, a potem zapomnieć ją zainstalować... :D
@Tojtek: Właśnie z prockiem jest problem, w końcu nie wiem co tu wpakowali ()

Cortex-A7 a na xda piszą coś jeszcze o marvelu - nic z tego nie rozumiem.

Udało im się zrootować wszystkie wersje tego taba oprócz tej mojej z LTE :<
@tyktak: Ile czasu minęło od zrootowania tych pozostałych wersji? Wkurzałem się jeszcze nie tak dawno na HTC One X, że nie udało się nikomu go do teraz odblokować (nadal S-ON). Winą jest Tegra 3. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeśli czekasz parę miesięcy dłużej od użytkowników innych wersji, przestałbym liczyć na cud. ._.