Wpis z mikrobloga

Trochę blado wypada kategoria modułów Xposed. Mam parę propozycji. :D

- Keepchat - do automatycznego zapisu zdjęć/filmów z aplikacji Snapchat (myślę, że łatwo znaleźć przeciwników tego modułu)

- Immerse Me - włącza tryb pełnoekranowy we wszystkich aplikacjach w 4.4+, z możliwością wysunięcia przycisków i paska stanu

- App Settings - o wiele bardziej złożona aplikacja - pozwala na dostosowanie każdej aplikacji pod względem DPI, skalowania czcionek, języka, trybu pełnoekranowego, pozostawienia w pamięci, wyciszenia, screen wakelocka itd.

- Serajr Blurred System UI - bardzo ładny bajer, tło obszaru powiadomień staje się częściowo przezroczyste i rozmyte

- G2 Xposed - #bojowkag2 - pakiet opcji dla LG G2, w tym zmiana paska nawigacji (przyciski, ułożenie, ilość, wysokość paska), tryb bleed immersive (pasek statusu przyjmuje kolor górnego paska w aplikacji), ukrycie suwaków głośności/jasności, wyłączenie animacji po podłączeniu USB/słuchawek

- GravityBox KK - tego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać - kombajn dla użytkowników czystego Androida

- XHaloFloatingWindow - obsługa aplikacji w oknie, które można minimalizować, maksymalizować, przesuwać i zmieniać jego rozmiar; do tego modułu przydaje się np. MultiWindow Sidebar

@tyktak #androap #android #androidapk #xposed
  • 37
  • Odpowiedz
@Tojtek: Są fajne pokrowce razem z klawiaturką (jeszcze dwa mi leżą w szafie, jeden nieotwarty ^^)

W sumie bez roota przynajmniej problemu z updatem (o ile takowy będzie) nie będę miał problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tojtek: mam w Drag Launch Mode do wyboru dwie opcje dotyczące XHaloFloatingWindow: landscape i portrait, zaznaczyłem portrait, a w Tap Launch Mode 5 opcji: XHaloFloatingWindow Center, Top, Bottom, Lef, Right. Zaznaczyłem Right i dalej ten sam błąd.
  • Odpowiedz
@tyktak: Jaki to pokrowiec? Na czymś takim pisze się pięknie i średnio wyobrażam sobie wygodne pisanie na mniejszej klawiaturze fizycznej. :D W Androidach niestety aktualizacja to spore wydarzenie... :/
  • Odpowiedz
@tyktak: Chciałbym, żeby właśnie ta klawiatura tańsza była, bo teraz aż nie chce się korzystać z tego taba. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Siostra ma coś takiego do swojego 7" chińczyka, który się... spalił. :D Strasznie niewygodne to. ._.
  • Odpowiedz