Wpis z mikrobloga

Serdecznie zapraszam wszystkich fanów kolarstwa do TVP Sport na relację z pierwszego etapu wyścigu kolarskiego Tour de Pologne :)

Tak - już oczyma wyobraźni widzę te wielkie, wszędobylskie balony. Co tam TdF, co tam Giro, czy Vuelta - podziwiajmy wspaniałe widoki i jakże cudowną realizację naszego rodzimego wyścigu! :D


Jako, że nie mam tv, a co za tym idzie TVP Sport, to trochę tak na ślepo zapowiadam ( ͡º ͜ʖ͡º)


Relacja na Eurosporcie i TVP1 rozpocznie się ok 17:30.

Nie wiem jak Wy, ale ja obstawiam Eurosport :D Jakoś nasza publiczna tv i jej komentatorzy do mnie nie przemawiają :P

Dziś kolarze wystartowali w Gdańsku i zmierzają ku Bydgoszczy :) Etap liczy 226km

Jak wiecie nie zobaczymy podczas wyścigu Michała Kwiatkowskiego - odpuścił sobie ten tour. Ale jedzie kilku innych ciekawych kolarzy, w tym nasz zasłużony na TdF Majka, więc warto oglądać :D

Macie już swojego faworyta?

Serdecznie zapraszam na transmisję i oczywiście do dyskusji :)

Wołam też miłośników kolarstwa: @Navrazz @Traviu @TwardyDziad @wspodnicynamtb @gato @drhipis @Randallovy @PingwinAstronom @szoon @hqvkamil @Bosser @stekelenburg2 @precedens @maciejbo1 @ReeGall @ktostujestdieselem @kam1l @PawelKopko @rooger

#kolarstwo #tdp #tourdepologne
Aviendha - Serdecznie zapraszam wszystkich fanów kolarstwa do TVP Sport na relację z ...

źródło: comment_yuPF8PPOiuoNCWJWhVHwt3AprwwFNWAR.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Leniwiec1: Majka zasłużył na bycie celebrytą tego wyścigu :) Niech jedzie, niech się pokaże - jak dla mnie nie musi wygrać ;)

@Bunkier - i co - byłeś na starcie w końcu? :)

@gaska: a dzięki, nawet nie wiedziałam :P

  • Odpowiedz
O tym jak dobrze się dzieje w naszym kolarstwie, niech świadczy fakt, że na takiego dużego ogórka nie puszczono aż tylu kolarzy :D
  • Odpowiedz
Będą kwasy po etapie. Ciekawe, co powiedzą kolarze i dyrektorzy.

Wkurzyli mnie Probosz z Baranowskim, że zamiast odnotować kraksy, śmieszkowali z Jarońskim.
  • Odpowiedz