Wpis z mikrobloga

Hej mirki, za trochę ponad miesiąc wyjeżdżam na parę miesięcy i będę potrzebował telefonu, żeby mieć aktywny aktualny polski numer (nawet jeżeli będzie tylko leżał na biurku) i kupić sobie kartę, bo bez sensu płacić za roaming.

Aktualnie mam Samsung Galaxy S Advance i mimo CM jest tak wolny, że czasami zanim otworzą się kontakty można sobie zrobić herbatę. Z tego powodu myślę o zmianie, zamierzam zapłacić do 1000zł, telefon może być używany.

Zależy mi na tym, żeby ekran miał max 4.5 - 4.7 cala, preferowane bliżej 4.5, ale jeżeli telefon będzie dobry to może być trochę większy. Ze względu na te dwie karty myślę też o dual sim. Przede wszystkim ma być responsywny i mieć na tyle dobrą baterię żeby przy sporadycznym używaniu (żadnych gier itp) wytrzymał ze dwa dni bez ładowania.

Bardzo mnie kusi iPhone 4S właśnie ze względu na responsywność, ale nie ma dual sim i nie wiem jak się na nim sprawuje iOS 7. No i wyświetlacz jest chyba dość mały jak na dzisiejsze standardy. Lumie jeżeli są fajne to są OGROMNE, szczerze to wolę taki mały wyświetlacz jak w iPhone niż taką cegłę jak np. Lumia 920. Oglądałem też Lenovo, Xiaomi i Huawei, kilka z nich nawet ma dual sim ale kompletenie nic o nich nie wiem, dlatego proszę o pomoc. No i Huawei chyba szpieguje? ;)

#bojowkawindowsphone #android #ios #xiaomi
  • 4
  • Odpowiedz