Wpis z mikrobloga

@m__b: Mógłbyś podać trochę informacji odnośnie liczenia "reputacji"? Wiadomo, że nie mogą to być szczegóły, bo by się #gimby pozabijały w walce o bordo, ale np.: czy opiera się ona wyłącznie na punktach z głównej? Czy osiągnięcia mają na nią wpływ i dlaczego tak nie jest? Algorytm #shadowban'a nie jest dopracowany i nie rozumiem dlaczego nie poświęcicie mu jeszcze trochę czasu.

Jeśli ktoś ma "reportera", "mędrca", "vip-a", a mimo to #shadowban'a, to coś tu chyba nie gra? Pisuję kontrowersyjnie, pisuję to co myślę, obrażam #rozowepaskidokuchni, więc oczywiście, że będę lądował na #czarnolistach, ale nie zamierzam się "zmieniać" tylko dlatego, żeby moje wpisy pojawiały się na mikroblogu. Tym bardziej nie będę robił #bordo na wykopalisku, bo szkoda mi na to życia.

#listotwarty #gorzkiezale #nieotakiemirkowalczylem #tylkomirko #jakzycjakmirkowac #wypokssie
  • 3
@m__b: Nie prosiłem o całość kodu, ani nawet o szczegóły, bo logiczne jest, aby pozostawały tajemnicą, ale uważam, że tak samo logicznym byłoby podanie chociaż tego, co się nie liczy. No ale spoko – wasza brocha.