Wpis z mikrobloga

O #!$%@?łe, ale miałem przygodę #nocnazmiana.

Po robocie (dzisiaj skończyłem o 4) docieram części w skuterze, i dzisiaj wymyśliłem sobie że pojadę na wycieczkę krajoznawczą przez lasy oliwskie w #trojmiasto . Oficjalnie jest tam zakaz wjazdu, ale po 4 nad ranem leśnik śpi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po drodze minąłem jednego dzika - na początku myślałem że to jakiś owczarek, ale wszedł w krąg światła latarni i o ja #!$%@?, ale #!$%@? był duży. Zacząłem śmieszkować sam do siebie że, hehe, na safari jadę - albo na dzikari XD Jadę jadę, przejeżdżam szlaban, po lewej na zakręcie stoi jakiś domek pod lasem, to cichutko jadę coby nikogo nie #!$%@?ć. Przy tym domu jest żywopłot na samym skraju drogi, trochę od niej wyżej. Ja jestem w połowie zakrętu, a tam jak mi #!$%@? przed skutra WIEEELKI dzik nie wyskoczy, to ja po heblach, serce #!$%@? więcej obrotów niż pierdziawka pod dupą, a ten #!$%@? na drugą stronę. A za nim o ja #!$%@? całe stado - chyba z 6 dorosłych #!$%@?, kolejnych 6 #!$%@?ątek. Jedne przede mną, drugie z tyłu, ja sobie myślę "ot #!$%@? ci się debilu zachciało safari z bliska mieć". Skończyło się na szczęście dobrze, bo dziki spieprzyły przed głośniejszym przeciwnikiem, a z domku nikt nie wyszedł :) W sumie dalej po drodze minąłem jeszcze jednego kota i kolejnego dzika, ale ten z kolei stał jak słup w bocznej dróżce i wyglądał na takiego co to jest z rodzaju "podejdź no bliżej to pożałujesz".

Bilans jak najbardziej na plus, ale kurna następnym razem to chyba muszę sobie szperacz kupić, bo lampy to skutr ma słabe :| Z lasu z powodu nocy dzikich dzików zdjęcia nie mam, dlatego musicie się zadowolić tym z Orłowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dzik #skuter #podziwiajnaturezwykopem
maciekawski - O #!$%@?łe, ale miałem przygodę #nocnazmiana. 

Po robocie (dzisiaj sko...

źródło: comment_gU5Uzsjo0zZzAUsjpDkyOzm20as0ZCJI.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@LiberalnyLibertarianin: było po czwartej, to chyba słodko spał :) Następnym razem szybciej w las wjadę.

@xCinek: 70ccm z większym wałem, bo samego korbowodu się nie opłacało wymieniać. Reszta to w sumie sama seria, łącznie z gaźnikiem. Rolki jeszcze wymieniłem, bo stare (oryginalne) były już zjechane.
  • Odpowiedz
@LiberalnyLibertarianin: a, maszynę jeszcze... Benelli 49x, wymieniony cylinder na większy i wał. Do miasta starcza, prędkość średnio przy manetce odkręconej na niecałe 3/4 75km/h starcza spokojnie. W zimę jak się uda wpadnie enduro 125ccm to będę wkurzał wszystkich leśników na pomorzu :)
  • Odpowiedz