Wpis z mikrobloga

Mircy co mnie dzisiaj spotkało w #pracbaza to nie wierzę. Pracuje w salonie Plusa i dzisiaj przychodzi do mojego punktu żulek level 55. Oczywiście jak to żulek, #!$%@? od niego ostro i czuć, że nie mył się z tydzień. Do tego wcześniej chyba zlał się w spodnie, bo czuć było od niego zajebiście mocz. Ogólnie śmierdziało od niego jak z osiedlowego śmietnika. Zulek podchodzi do mojego biurka, nachyla się i pyta czy wymienię mu kartę SIM, bo on swoją połamał jak chciał włożyć do telefonu. Zionie mu z mordy tak, że mało nie puściłem na niego w odwecie pawia z obrzydzenia. Ale przełamuje się i zgadzam się na wymianę tej karty. Opowiada mi w między czasie, że podpisał umowę z infolinią przez telefon i się ostro #!$%@?ł bo go oszukali, bo wcisneli mu niby zajebisty telefon Nokia Lumia 625 ( tel oczywiście kozak ) i przysłali mu #!$%@?, bo chciał włożyć kartę SIM do środka i nie mógł i wpychał ją na siłę aż się złamała. Daje mi telefon i pokazuje że jest wejście zepsute, bo karta nie wchodzi. Przyglądam się i widzę, że wszystko jest w porządku, a wejście to microSIM i dlatego mu nie chciała wejść ta karta. Wymieniłem mu kartę i pokazuję, że ta wchodzi bez problemu i działa wszystko. A ten żulek na to:

"W dupie mam ten telefon, wziąłem go a okazało się, że to jakieś gówno. Nie chcę go jak Pan chce to może sobie go wziąć"

I kładzie mi cały zestaw w pudełku ze wszystkimi papierami. Pospierałem się z nim, że telefon jest dobry i go sobie zatrzymał, ale on się uparł i kazał mi go wyrzucić do śmietnika jak go sobie nie zatrzymam.

Tak więc jestem posiadaczem nowej Nokii Lumii 625, która zajebiście śmiga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#coolstory #truestory #wygryw #nokia
  • 5
@kovalski: tylko mnie nie znajdzie, bo to było w mieście oddalonym o 40 km od miejsca mojej pracy gdzie pracuje codziennie, a tam byłem jeden dzień na zastępstwie koleżanki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tylewygrac

@Cychu: on myślał, że ten tel jest tani, bo w abonamencie wziął go za 3zł xD

@jata12: nie chciał kasy ode mnie za ten "złom". :)