Wpis z mikrobloga

Z całym szacunkiem ale trzeba być ostro przesiąkniętym mirkowymi zwyczajami, żeby zmyślić taką aferę. Widocznie przez przypadek kliknąłem usuń. Teraz kręć aferę bo z każdego przypadku zrobisz atencjusza :)


@Velati: Buehehe, Ty możesz kręcić aferę bo "przypadkiem kliknąłeś usuń" oskarżając @wykop o manipulacje ale @m__b już nie może kręcić afery :-D Co za fajny przykład moralności Kalego - zresztą to już nie pierwszy raz u Ciebie ;-)
  • Odpowiedz
@JakisTamKtosek: Ja nie kręcę afery tylko zadaję pytania. @m__b skierował za to bezpośredni zarzut w moją stronę. W ogóle to widzę, że ten portal schodzi na psy a Wam się nieźle nudzi skoro zajmujecie się takimi pierdołami, że jakiś przypadkowy mirek usunął niechcący swój wpis. Nudne życie macie
  • Odpowiedz
@Velati: uwierz mi, większość "Mireczków" ma ciekawe życie, ale lubią drążyć do celu, aż w końcu dowiedzą się prawdy. Więc zamiast kręcić, że przypadkowo usunąłeś treść (co jest prawie nierealne, bo musiałbyś i tak najpierw kliknąć na "usuń", a potem to potwierdzić, a na bank nie zrobiłeś tego enterem lub spacją), po prostu się przyznaj. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Velati: mi się parę błędów zdarzyło, między innymi zawołanie wszystkich z całej strony mikrobloga i to był błąd systemu, ale w to co piszesz - no za cholerę nie mogę uwierzyć.
  • Odpowiedz
@Linux__Shines: No ok ale co mnie to obchodzi, może to usunąłem (chociaż wątpie bo musiałbym to potwierdzić przecież więc raczej bym pamiętał) a może nie, tak czy siak to nie chce mi się tracić czasu na debatę na ten temat. Są ciekawsze rzeczy do roboty, nie sądzisz?

EOT
  • Odpowiedz