Wpis z mikrobloga

Zapraszam całą nocną na pięćdziesiątą szóstą kolejkę #mirkoligaps3 - co te gracze to ja nawet nie!

-----------------------------------

MIEJSCE 5

Zza kierownicy szczerzy się @dzangyl, którego pościgi w Need for Speed Hot Pursuit doprowadziły na piąte miejsce zestawienia.

Miszczu90 zajmuje piąte miejsce po raz czwarty, pojawiając się po raz dziesiąty w Top 5. Jego obecne staty (złoto-srebro-brąz-czwarte-piąte) to 0, 1, 2, 3, 4 :)

MIEJSCE 4

Nie nabiła za dużo, ale platyna z Demon Gaze Global Edition i kilka pucharków z Final Fantasy X HD wystarczyło by @andziela zaistniała na czwartej pozycji.

andziela po raz drugi zajmuje czwarte miejsce, pojawiając się w Top 5 po raz dziewiąty.

MIEJSCE 3

Zaczęło się od DeathSpank i Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier, ale multum trofeów z The Wolf Among Us zakończonych platyną pozwoliły na zagarnięcie brązowego medalu przez @Matyson.

To pierwszy brąz dla MatysVita - jego czwarty medal w kolekcji. W Top 5 melduje się po raz szósty.

MIEJSCE 2

Dawno nie było go tak wysoko - ostatni medal zdobył w #15. Teraz również sięga po srebro - brawo @Vegan, mam nadzieję, że będziesz gościł u nas częściej ;) Punkty pochodzą z The Last of Us Remastered + DLC, Dead Space 3 i Dragon's Crown.

Veganik zdobywa swoje trzecie srebro, które jest jego siódmym medalem. Do Top 5 trafia po raz dziesiąty.

MIEJSCE 1

Czarowanie w LEGO Harry Potter Years 5-7, platyna z Hitman Absolution i trofea z Far Cry 3 - dzięki nim @Paputka wygrywa to rozdanie i zostaje drugim różowym paskiem, który może się tym pochwalić. Gratulacje!

To pierwsze złoto magdaknapik, drugi medal i trzecia wizyta w Top 5 - proste jak raz, dwa, trzy :)

-----------------------------------

GRACZ MIESIĄCA - SIERPIEŃ '13: Liquid-Snake-PL

GRACZ MIESIĄCA - WRZESIEŃ '13: Veganik

GRACZ MIESIĄCA - PAŹDZIERNIK '13: Veganik

GRACZ MIESIĄCA - LISTOPAD '13: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - GRUDZIEŃ '13: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - STYCZEŃ '14: Brozyn88

GRACZ MIESIĄCA - LUTY '14: fejfah

GRACZ MIESIĄCA - MARZEC '14: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - KWIECIEŃ '14: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - MAJ '14: Radosz86

GRACZ MIESIĄCA - CZERWIEC' 14: jarbisek

GRACZ MIESIĄCA - LIPIEC '14: ColekPL

GRACZ MIESIĄCA - SIERPIEŃ '14:

10 - NilhiR & magdaknapik

7 - Radosz86 & andziela & Veganik

5 - oskarek089 & MatysVita

4 - Wukau

3 - Ganek94 & MiSzCzU90

2 - fejfah

1 - kuba6681

Jak powstaje tabela? O 01:01 (UK), w poniedziałek, robię screenshota podsumowującego nasze zmagania. Tabela ulega zmianom z godziny na godzinę, ale to właśnie wtedy podsumowuję nasze tygodniowe boje.

Jak dołączyć do zabawy? Załóż konto na TrueTrophies, wyślij mi zaproszenie do znajomych (ew. podaj jako reffera Ziomano przy rejestracji - w ten sposób system automatycznie wyśle zaproszenie), a ja odwdzięczę się zaproszeniem do ligi. By trafić do tabeli należy mieć konto od 7+ dni.

Pamiętajcie zalogować się na TrueTrophies raz na jakiś czas!

Zalogowani uczestnicy mogą sprawdzić ligę pod tym adresem.

Spamlista:

@kjomputken @egocentryk @egocentryczka @Munchhausen @dzangyl @shichibukaii @KORraN @martin-marti @klinik96 @klik34 @jarbi @paniczklos @Brozyn @Krolowiec @Colek @Vegan @PanKara @acetone @Zakakaikane @Howkin @Masterczulki @memfis91 @desygnat @vervurax @Brylant @kostner @Nizki @loss @chogi @Grumens @Omka @Bimbeer @kermitsl @Wandsbeker @diwi @Wukau @CrossX @ADSSADFDFS @ReeGall @Fejfer @gopix @psposki @andziela @yacolek @Hajak @Dark @JazzBlurr @menmikimen @skruczysyn @Miton3 @wlochatyjoe @So_I_Scream @nilhir @cherryq @REMIR3X @Radosz86 @SpiderFYM @M4ks @Matyson @pazdzioch564 @RayRayRay @Sad- @kuba668 @ferus_info @Mr_Trabalski @Paputka @disufhs89ws34oklrsfs

#mirkoligaps3wyniki
Z.....n - Zapraszam całą nocną na pięćdziesiątą szóstą kolejkę #mirkoligaps3 - co te ...

źródło: comment_HIvbIMPXobrVt6kXihkRkVYiOwk3MNzh.jpg

Pobierz
  • 7
@Zioman: przyznam, że jak zobaczyłam że jestem druga to zdobyłam jeszcze klika pucharków w LEGO, ale dzisiaj zaczęłam staż i już będzie mniej czasu dla konsoli ( ͡° ʖ̯ ͡°)