Wpis z mikrobloga

#coolstory #cv #klamstwaklamstewka

Śmiechłem dziś rano...

Czytam sobie oferty pracy (nie ma to jak sobotni poranek) i nagle widzę starego pracodawcę...

Mniejsza o stanowisko, zaciekawiła mnie informacja o firmie... takie odwrócone CV gdzie pracodawca przekonuje, że warto aplikować, bo są potężni... Uśmiałem się bo znam prawdę, a ponieważ sam często zatrudniałem nowych pracowników wiem jak się upiększa CV. Tym razem zrobił to pracodawca... bez nazwy, kto będzie chciał ten znajdzie... Tekst w całości.

X jest firmą informatyczną notowaną na rynku New Connect GPW w Warszawie.


Od ponad 20 lat dostarcza klientom kompleksowe rozwiązania IT podporządkowane zasadzie „any time, any place, any platform”. W tym celu wykorzystuje najnowsze technologie internetowe, webowe i mobilne.


Klientami X są duże przedsiębiorstwa działające globalnie oraz sektor MŚP.


Źródłem ponad 2/3 przychodów jest eksport. Rozwiązania X są obecne w Europie, USA, Azji, Afryce i Ameryce Południowej.


Spółka posiada biura w Łodzi, Warszawie, Paryżu i Londynie.


Pewnie każdy o swoim dawnym pracodawcy mógłby coś podobnego napisać... Już nie pamiętam czy jak X kiedyś mnie zatrudniał to też dałem się przyciągnąć takimi tanimi kawałkami.
  • 4
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: tam gdzie aktualnie pracuje zwolnił się drugi współpracownik, tak się złożyło, że wpadłem na ogłoszenie szefa w którym szuka nowego i w treści jest "+ premie", pracuję 3 miesiące i żadnej premii na oczy nie widziałem xD
  • Odpowiedz