Wpis z mikrobloga

Tak działa Siódemka Przesyłki Kurierskie:

1. Kurier kłamie, że pracuje do 16-tej, ale rzekome awizo pozostawia w skrzynce o 18:22 (wszyscy w tym czasie są w domu, żadnego kuriera nie ma)

2. Żona zmienia adres awizowania na inny, sam biorę tego dnia dzień wolny żeby tę paczkę odebrać i czekam na kuriera.

3. Sprawdzam status przesyłki i okazuje się, że paczka spędziła cały weekend w aucie kuriera (w paczce są wartościowe kosmetyki) i gotuje się pomiędzy innymi paczkami

4. Ja jestem pod rzekomo nowym adresem skierowania przesyłki a kurier wcale tego adresu nie zmienił, jest skierowana pod oryginalny adres.

5. Żeby nie było zbyt wesoło - żaden kurier nie zabrał paczki dziś ze sobą do doręczenia.

Dzień urlopu, czas dla rodziny, pieniądze na dojazd stracone.

Firma potrafi tylko "przeprosić"...

Odradzam komukolwiek korzystanie z firmy której kurierzy tak ohydnie kłamią!

#warszawa #kurier #siodemka #biznes
Pobierz x.....r - Tak działa Siódemka Przesyłki Kurierskie:

1. Kurier kłamie, że pracuje do ...
źródło: comment_4qpXELKQeGyZat9YBMXcNDYqwumscnob.jpg
  • 61
@xSQr: kurierzy z 7 są bezczelni, kiedyś pracowaliśmy z TNT, dzwoniło się kurier podjeżdżał wypisywaliśmy list i odbierał paczke. Ale zachciało się zmian i oszczędności... przyjechał handlowiec z 7 obiecywal złote góry i full servis. A potem kurier, który obsługiwał naszą lokalizację poinformował nas przy pierwszym odbiorze że on to przyjmuje zlecenia do 12, a po 12 to odbiór następnego dnia do tego listy mają być wypisane i paczki oklejone, bo
@xSQr: Możesz otworzyć przy nim paczkę (prawo do tego chyba obowiązuje wszystkie firmy) i dokładnie sprawdzić jakość każdego kosmetyku, czy aby przy transporcie się coś nie uszkodziło. Parę minut zejdzie zanim podpiszesz odebranie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xSQr: z 7 i k-ex mialem juz tyle akcji, ze jak widze na allegro, ze wysylaja ta firma to wybieram inna aukcje. typ z k-exa kiedys widzialem jak u mnie pod domem zrzucil z ciezarowki ok 50-70cm moja paczke na ziemie. W srodku byl monitor! Powiedzialem, ze nie przyjmuje paczki i ma to odeslac do nadawacy z adnotacja, ze zrzucil paczke. Dzwonilem do nich do centrali z zazaleniem i jaki efekt?
@xSQr: Gadałem z ich konsultantem czy kurier zadzwoni do mnie uprzedzić o której godzinie przyjedzie (przynajmniej zawęzić przedział czasowy, a nie rozstrzał 10 godzin), żeby ktoś był w domu. Konsultant powiedział że nie jest to jego obowiązkiem. Ja mu mówię że w moim i ich interesie jest sprawne dostarczenie przesyłki "na raz" i przyznał mi rację. Dalej twierdził jednak że bez telefonu będzie lepiej i niech się dzieje co chce, bo
@xSQr: Podobne problemy są z GLS-em. Zamawiałem kiedyś perfumy z pewnej strony (bez reklamy, nieważne która) i było wzorowo - wybór sposobu wysyłki. Teraz mają tylko GLS, który - uwaga - pracuje od 9-16. Rewelka po prostu...

Polecam wszystkim - jeśli macie możliwość wybrać InPost to wybierajcie:

1) #!$%@?ć Pocztę Polską, ex-monopolistę i ich #!$%@? komunistyczne podejście

2) Idę do paczkomatu kiedy chcę, po pracy, po 18, choćby o 3 w
@xSQr: Możesz otworzyć przy nim paczkę (prawo do tego chyba obowiązuje wszystkie firmy) i dokładnie sprawdzić jakość każdego kosmetyku, czy aby przy transporcie się coś nie uszkodziło. Parę minut zejdzie zanim podpiszesz odebranie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@iso9001: Głupoty piszesz - a jak stwierdzi, że ten perfum mu się nie podoba i nic nie podpisze - to kurier ma zabrać wszystko, samemu spakować i odesłać do