Wpis z mikrobloga

Mam taką sprawę do Was. Jeśli ktoś zechciałby dobrą liściastą herbatę albo ziarnistą kawę to zapraszam do mnie :) Gwarantuję dobrą jakość i niską cenę :) Najmniejsza paczuszka to 50g (starcza na około 15-20 zaparzeń), jeśli jednak znajdziecie osobę która chciałaby taką samą herbatę to możecie się zgadać i wtedy po 25g i wtedy można sobie wziąć więcej różnych do spróbowania :) Zawsze dorzucam jakiś gratis + opis parzenia. Jeśli spróbujesz prawdziwej liściastej herbaty już nigdy nie tkniesz sagi czy innych takich :P Dobra koniec tego gadania, jakby ktoś miał jakieś pytania to na priv na wykopie albo gg w profilu. A tu macie spis aktualnych które posiadam: http://pokazywarka.pl/herbatyikawy/ #herbata #herbataikawanajlepszazabawa #mikroreklama #zakupyonline #jajkorobibiznesy
  • 30
@jordanos: Nie, chociaż ja nie lubię pływających liści, choć nie wszystkie pływają po wierzchu, zaparzam sobie w zwykłym zaparzaczu z kerfura za 3zł w normalnym kubku, albo takim zaparzaczu szklanym z tłoczkiem (np yerba mate)
@egg: wiem wiem ze za 100g :P

do tej pory z krainaherbaty zamawialem po 17,50zł/100g + przesyłka (choć zazwyczaj jak robią promo że w dany dzien przesylka za darmo to sobie duzo zamawiam ;P )