Wpis z mikrobloga

@Damian1998: wolałbym liceum, bo miało większy wpływ na moje życie, no ale fakt.. nawet gimnazjum było lepsze od obecnej egzystencji

@Aguch: ludzie, atmosfera, "dorosłość", budujesz siebie, decydujesz o przyszłości etc. Miałem to szczęście, że codziennie rano chodziłem do liceum ze szczerą chęcią i dopiero teraz widzę, jak dużo straciłem, chociaż wtedy też nie myślałem o szkole, jak o czymś specjalnym. Uwierz, to co jest po średniej, jest milion razy gorsze..
@CommanderStrax: to chyba jestem dziwna, bo za ludźmi z klasy nie przepadam ani nie czuje w szkole jakiejś atmosfery dorosłości... każdy mówi, że lo jest fajne a ja się zastanawiam czy w ogóle pójść na studniówkę, a podobno na to każdy czeka
@Aguch: nie musisz być dziwna, po prostu może nie trafiłaś na takich, którzy odpowiadają Twoim gustom. Jedni mówią, że szkoła średnia to najlepszy okres w życiu, inni twierdzą, że studia, więc może w Twoim wypadku będzie odwrotnie w porównaniu do mojego i na studiach będziesz się dobrze "bawić" ;)