Wpis z mikrobloga

@Tekturka: hej, właśnie jestem na Malcie, polecam bardzo. Jeśli lubisz spokój, to polecam spanie na Gozo, jeśli bardziej turystycznie i imprezowo to Malta. Masa zabytków, pięknych plaż, formacji skalnych. Pyszne wino i owoce morza. Zaraz płyniemy na Comino na blue lagoon, wieczorem wrzucę dla Ciebie jakieś zdjęcie :)
@xyz23: Dzięki :) Akurat nocleg mamy już załatwiony na Malcie przez airbnb, jakbyś trafiła na jakieś mało znane miejsca ale warte odwiedzenia to daj znać :) A tak poza tym, udanego wypoczynku :)
@Tekturka: Polecam Gozo, Malty jeszcze nie zwiedzaliśmy:) Z małym dzieckiem i wózkiem jest się mniej mobilnym. Comino moim zdaniem przereklamowane ale fakt, woda ma piękną barwę. No i można przepłynąć jaskinię. Dla mnie największą frajdą jest pływanie z maską i rurką. Płetwy tu też bardzo przydatne. Załączam zdjęcie gdzie pływało mi się najlepiej. To blue hole, obok Azure Window na Gozo. Dla mnie bomba. Podobno godne polecenia jest blue grotto na
Pobierz xyz23 - @Tekturka: Polecam Gozo, Malty jeszcze nie zwiedzaliśmy:) Z małym dzieckiem i...
źródło: comment_W1tLC2O34czo4qVjEsUvltNxCEUb1pKe.jpg