Wpis z mikrobloga

@maqs7: Najpierw musisz przerobić obraz windy w Windows 7 USB/DVD download tool zgrywając go na pendrive'a. Potem ustawiasz w biosie, albo pod efką boot select na USB. Bez klawy powinno się zainstalować, ale nie będziesz mógł wybrać wielkości partycji systemowej.
@maqs7: No to się pomyliłem - bez klawy nie zainstalujesz, bo musisz jakoś rozruch z USB zainicjować. W niektórych Biosach można ustawić boot na USB z automatu, ale nie wiem jak jest u Ciebie
@maqs7: Niemożliwe. Po odpaleniu kompa masz kilka sekund, po których klawiatura się wyłącza (jak masz wyłączoną w BIOSIE. Jak masz włączoną to się NIE wyłącza). Tak więc włącz kompa i od razu wciskaj klawisz od biosu. Jak się tam dostaniesz, to sobie poprzestawiasz, bo klawiatura będzie śmigać. Spróbuj.
@maqs7: włączasz biosa (przy starcie powinno Ci na dole pokazać klawiszologię u mnie to DEL), tam jest 4 opcja od góry (przynajmniej u mnie) Integrated coś tam. Wchodzisz w to i tam masz "support keyboard usb". Tam przełączasz na "enabled", zapisujesz zmiany i git. Cieszysz się włączoną klawiaturą.