Wpis z mikrobloga

@SUQ-MADIQ: wydaje mi się, że duży procent tego całego hejtu nakręcają swoim zachowaniem sami fanatycy Apple (tak, fanatycy a nie fani/miłośnicy). Mocą Apple jest ich homogeniczne środowisko, gdzie wszystko pracuje z wszystkim oraz cały system operacyjny i nie można im odmówić tego, że ich OS to bardzo dobry kawał softu. Problemem jest zaklinanie rzeczywistości przez nich samych (pod postacią marketingowego bełkotu z procentami, wykresami i ciągłym maglowaniem "amazing") oraz przez użytkowników.
A zacina przy przewijaniu nawet.


@SUQ-MADIQ: Rozumiem, że porównujesz teraz do jakiegoś telefonu z Androidem za 300zł?

Ja mam N5 i nic się nie przycina(raz mi się zaciął po półroku użytkowania, szybki reset i gra muzyka), a kumpla ajfon 5 czasem zmulił/zaciął się. Tylko fanatycy apple zawsze twierdzą, że to nie prawda. Ich sprzęt taki doskonały, tak bardzo płynnie, nie zawiesza się. No ideał po prostu!

@anonim1133

A to takie samo urządzenie jak inne, raz lepiej raz gorzej.


dokładnie

@SUQ-MADIQ:

bo w tym kraju ludzie lubią zaglądać innym w portfele, czasami tylko widzę że ktoś wyciąga macbooka albo najnowszego iPhona albo iPada i odliczam czas do komentarzy w stylu:

- za te pjeniadze mozna miec Nexusa 24, przepłacił.

- jak można używać systemu który nie pozwala na ręczną zmianę instrukcji procesora i przeprogramowanie układu wedle własnych potrzeb?
@SUQ-MADIQ: Przeciez to wlasnie microsoft robi system ktory moze konkurowac z ios a dawno przescignal androida. Jedynym mankamentem jest, ze nie ma wsparcia u producentow oprogramowania, zwlaszcza bardziej specjalistycznego.