Wpis z mikrobloga

@MasterSoundBlaster: Nie pamiętam dokładnie, ale kiedyś już chyba ostrzegali, że będą okrutne bany dla osób ujawniających dane - nawet te dostępne na innych portalach. (Nawet te dostępne na Wykopie np stare zdjęcia) w sumie uważam, że to słuszne ale powinno być wyraźnie opisane w regulaminie (może jest nie czytam regulaminów:)
@MasterSoundBlaster: Powinni, ja ledwo pamiętam a co dopiero nowsi użytkownicy.

@PatatajvonSkowyrny: Nikt inny nie może wrzucać i kropka. (Chyba było coś mówione o tym, że za zgoda właściciela może, ale ja już nie pamiętam kto to pisał - nie wiem kto tu jest modem - bo nie ma tego w profilu, wiec każdy może napisać co chce)
@bruceivins: Nic szczególnego.. Wpisał w google frazę "snowboard UJ dziennikarstwo" i wyszło mu forum studentów UJ o temacie deski, odszukał jednego typa na forum było podane GG więc przez wyszukiwarke numerów GG znalazł profil, tam było zdjęcie potem użył wyszukiwania grafiką google znalazł inne konta, potem znalazł starą stronę ****.w.interia.pl gdzie był podany autor z imienia i nazwiska i tak dalej....

I wyszło, że ten świr naprawdę istnieje
@MasterSoundBlaster: Napisałem że moderatorzy reprezentują właścicieli (firmę) wykopu. Ich poziom zachowania, oraz ich poziom intelektualny jest niski, a serwis wykop powinien dobierać ich w bardziej restrykcyjny sposób.