Wpis z mikrobloga

@goltus: #!$%@?, to jest taka dobra oferta, a takie idiotyczne reklamy ma. Niestety marketingowcy wymyślili, że skierowana jest do gimbusów i wszystko jest utrzymane w takim temacie. W sumie może jest to strzał w 10. i wcale nie zdziwiłbym się gdyby gimbusy się tym jarały. Mnie na szczęście przekonały suche liczby.
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: 29gr jak sobie, żadnego pakietu nie wykupisz. Jak sobie wykupisz ten za 20zł to masz 2GB neta, smsy bez limitu i minutę za 9gr płatną dodatkowo. Dla kogoś kto głownie smsy pisze i siedzi całkiem sporo w necie mobilnym to jest super oferta.
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: Masz zwykłą kartę prepaid. Doładowujesz sobie za ile chcesz. Za 20zł też możesz (nie musi to być karta, możesz przez internet ładować). Ja ładuję np. za 50zł i na jakieś 2-3miesięcy mi starcza. Na koncie masz wtedy 50zł i ważność konta na 90dni. Jak chcę ten pekiet o którym tu mowa to wklepuję odpowiedni kod, z konta znika mi 20zł, ale mam 2GB neta i smsy bez limitu przez 30dni
  • Odpowiedz
@pwone: bo aktualnie w mobile vikings mam za 19 pln 2 gb neta i 2k smsów i jeszcze te 19 pln moge wykorzystac na rozmowy, rozmowy 29 gr minuta ale i tak wychodze lepiej jezeli malo gadam no i pakiet i sms kumuluja sie a nie przpadaja
  • Odpowiedz