Wpis z mikrobloga

ps dam na początku, żeby nie zginęło.

Uważam, że nowy opis baneru jest trochę mylący, bo zrównuje oba tagi muzyki elektronicznej. Można by nawet w grafice dać jakieś małe FAQ. Np. rady typu „Wsadź se ten wieśniacki trap w dupę czereśniaku xD”

Co sądzicie?

A tera mjuzik.

Cora novoa - hours and hours

Całkiem fajna babeczka z tej Cory. Dziwnym jest, że jeszcze jej nie było.

#mirkoelektronika #muzykaelektroniczna #muzyka #minimaltechno #melodictechno
neib1 - ps dam na początku, żeby nie zginęło.

Uważam, że nowy opis baneru jest troch...
  • 15
  • Odpowiedz
@Eliade: W suuumie. Nieraz mam wrażenie, że niektórzy srają linkami bez sensu. Np. wrzucają po cztery na raz niezbyt ciekawe numery, ale z drugiej strony - z FAQ pewnie też będą. Się zobaczy.
  • Odpowiedz
@Tensa: To była tylko delikatna złośliwość w stronę jednego kolegi, który wrzuca wyjątkowo słabe trapy. Nie żeby ten był jakiś wybitny, ale no faktycznie znacznie lepszy od tego co tamten wrzucał.
  • Odpowiedz
Uważam, że nowy opis baneru jest trochę mylący, bo zrównuje oba tagi muzyki elektronicznej.


@neib1: masz rację, opisu nie postulowałem, wpadł niejako w pakiecie, ale z drugiej strony jeśli niektóre osoby nie potrafią w tagu dostrzec tak prostego schematu jak dodawanie tytułu numeru przy jego wrzucie to wątpię, żeby poradzili sobie z jakąkolwiek instrukcją ;)
  • Odpowiedz
@Ilovestripes: Baner jest od dzisiaj. @Rapidos nam go ładnie wydziergał jak wyżej napisał - opis został dodany jakoś na boku i zastanawiałem się czy nie dobrze byłoby dać w nim link do tego Twojego FAQ. Zdania jak widać są podzielone. Coledzy - skądinąd słusznie - zauważają, że ludziom, którzy nie łapią nawet tego, że fajnie dać tytuł kawałka w opisie może nic nie pomóc już :) A ja nie wiem. Może
  • Odpowiedz
@neib1: później wejdę na lapku to zajrzę :) możecie podać, ja się nie obrazę, wiadomo może nie przynieść skutku, ale wychodzę z założenia, że lepiej spróbować niż nie zrobić nic w tym kierunku :)
  • Odpowiedz