Wpis z mikrobloga

Dell Venue Pro 8 (plusy: pełny windows 8 w 8calowym tablecie!; minusy: brak modemu 3G)

VS.

Nexus 7 (plusy: to w końcu Nexus, 3G+LTE; minusy: Android jest jednak ograniczony przy porównaniu do pełnego Windowsa 8 na Dellu...)

VS.

iPad Air (zalety: rozdzielczość, waga, 3G, iOS; wady: iOS (nie mam żadnego innego urządzenia Apple poza mbpro kupionego za 600 zł któego używam tylko na koncertach), cena)

Nie chcę gównoburzy w komentarzach, ale może ktoś ma jakieś konstruktywne rady?

#nexus7 #dell #apple #android #ios #windows8 #cowybrac #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 10
@dziki: zależy do czego potrzebujesz, jak chcesz robić jakieś specyficzne rzeczy, odpalać apki które są dostępne tylko na Windowsie to bierz della,

Najlepszym wyborem wg mnie ipad air ale wiadomo, duża kasa.

Sam mam nexusa 7 i mogę Ci go szczerze polecić. Jednym słowem :#!$%@?. No i świetny wyświetlacz
@Toczen - z jednej strony zależałoby mi na windowsie i możliwościach jakie daje pełny system, z drugiej boli mnie brak możliwości wsadzenia sima i korzystania z internetu przez 3G... nie będę wymieniał tu wszystkiego co chcę robić na tablecie, ale w skrócie mówiąc - lepiej sprawdził by się Dell ze względu na system. iPad ma na pokładzie system kompletnie mi nieznany, bawiłem się raz ipadem mini, no ok, fajny i tak dalej,