Wpis z mikrobloga

@Kauabang: Musze przyznać w ogóle nie podobają mi sie te zegarki... Ale co kto lubi ja wole cos klasycznego bardziej na skórzanym pasku albo bransolecie i koniecznie ze wskazówkami a nie wyświetlana godzina.
  • Odpowiedz
@Kauabang: bardzo fajny dżi, był do kupienia na allegro w stanie idealnym bez gwarancji za ok 4 stówki jakiś miesiąc temu, podejrzewam że dałes troche więcej jeśli kupiłeś od zibi :) Sam na niego polowałem ale odpuściłem bo:

-temperature mierzy poprawnie dopiero jak zdejmiesz go z ręki i dasz mu chwile poleżeć

-w naszej polskiej zimie, jak temperatura zejdzie poniżej 10 stopni to nie masz już prawidłowych odczytów

-wysokościomierz ma wahania
mlek - @Kauabang: bardzo fajny dżi, był do kupienia na allegro w stanie idealnym bez ...

źródło: comment_kV7vNqN3H2ht0ICU9YYCSIgestLrIV77.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mlek: Co do odczytów temperatury to można je odpowiednio skalibrować. W tym momencie mimo, że mam go założonego pokazuje dobrą temperaturę (porównywane z odczytami innych termometrów). W polskiej zimie i tak raczej będzie noszony pod kurtką więc skala do -10 stopni wystarczy. Co do wysokościomierza jest to wysokościomierz baryczny więc nie ma co liczyć na dokładne odczyty. Podejrzewam że zanim taki akumulatorek się zużyje do stopnia w którym uniemożliwi komfortowe korzystanie,
  • Odpowiedz
@kroopek: Mam już wskazówkowy na bransolecie więc teraz chciałem kupić coś bardziej sportowego na rower, basen itp. bo bransoleta strasznie zbiera różne syfy.
  • Odpowiedz