Wpis z mikrobloga

64+0=64minut

Rozpoczynam tag #bunis3d, w którym co jakiś czas będę prezentować efekty mojej nauki grafiki 3D. Wszystkie moje postępy będzie można śledzić pod tagiem #bunis3d lub pod tym linkiem. Dodatkowo, każdy wpis będę rozpoczynać informacją o tym, ile minut już poświęciłem na naukę. Na moim dysku znajduje się około 50GB Wideo-Poradników autorstwa Piotra Arłukowicza, także jest się czego uczyć.

Dzisiejsze 64minut, które poświęciłem nauce wprowadziło mnie dopiero w darmowy program do grafiki 3D, którym jest Blender, także efekty wizualne będę mógł dopiero przedstawić w następnych wpisach.

#blender #grafikakomputerowa #grafika3d #modelowanie #modelowanie3d #blenderujzwykopem #blender
  • 3
Na moim dysku znajduje się około 50GB Wideo-Poradników autorstwa Piotra Arłukowicza, także jest się czego uczyć.


@Bunis: też popełniłem ten błąd na początku. Polecam to wywalić w cholerę. Nie, żeby to były złe poradniki - tylko to po prostu nie są poradniki. To jest dokumentacja blendera w wersji video. Niczego konkretnego się stamtąd nie nauczysz.

Z Polskiego Kursu Blendera przerób cały interface, podstawy modelowania, cośtam z compositora i jak najszybciej leć
@Goryptic: Dziękuję za radę, zobaczę co z tego wyjdzie, na razie jego poradniki są moim zdaniem w miarę dokładne i zrozumiałe, także poznać program trzeba. Blendera wybrałem z trzech powodów; multiplatformowy, darmowy i na Youtube jest masa poradników.