Wpis z mikrobloga

@inplaz: nie płacz, w grze jest tylko jeden med ósmego tieru który ma wyższy dpm od t-34 (obiekt 416). A jeżeli nie podoba ci się niski dpm na centurionie, to niestety nie spodoba ci się też centurion 7.
@inplaz: No i? To jest najlepszy med tier 8. WSZYSTKIE medy tier 8, po za 416 mają #!$%@? DPM (ale 416 to kupa gówna po za działem). Taka przypadłość medów tier 8. Za to ten ma najwyższą penetrację, celność, fantastyczny pancerz wieży, 10* depresji działa, jest zwrotny, bardzo mobilny, jedyna wada to dość spory rozmiar i kiepski vmax.

PS, jeśli ten czołg jest słaby to powiedz którego meda tier VIII lubisz.
@inplaz: Panther jest meh, przyjemny czołg w grze, ale do Centuriona się nie umywa. T69 to średnio grywalne, #!$%@?ące gówno, które po nerfie heatów z 300 do 250mm nie jest niczym specjalnym. Pershing po za vmax jest pod każdym możliwym względem gorszy.
@Eau-Rouge: 416 to kozak med co Ty chcesz dobre camo a gratis super szybkostrzelość duzlo lepsza niz innych medów które walą z mniejszym dmg. tym czołgiem da sie wyczyniać cuda tylko nie trzeba jeździć na 1 linie i naprawde można sobie fajnie staty podbić a penetracja 201 daje sobie rade nawet jak rzuci na 10
@PLzuberPL: To że to nie jest med. Ten czołg to gówno, po za dobrym camo i dobrym działem nie ma nic. To jest TD w przebraniu meda. Podobnie jak Tygrys, kupa gówna do której wsadzono przekokszone działo.
@Eau-Rouge: amen, najgorszy z medów 8 tieru (a jezdziłem kazdym z nich) i to właśnie dlatego że nie jest żadnym medem, nie obraca lufy na boki, nie opuszcza lufy, nie ma pancerza, nic nie robi dobrze poza lamerskim kampieniem.