Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanie do Mirków pykających w FUT'a - jak ma się sprawa podstawowego składu oraz jego zmęczenia?

Używacie co drugi/trzeci mecz karty regeneracji całego składu czy macie dwa dobre składy używane naprzemiennie czy raz gracie mecz najlepszym, a następny wymiana na lipny rezerwowy skład by ten podstawowy się zregenerował?

#fifa15 #fut #fifa14
  • 7
@Ditto: Jeden skład, staram się ich nie katować sprintem, to się praktycznie nie męczą (ewentualnie wystarczy mieć paru dobrych rezerwowych). Poza tym skład to nie wszystko, liczą się umiejętności. Wczoraj grałem z kolesiem, który samymi zawodnikami ok. 65 ratingu wymiatał niemiłosiernie i musiałem się sporo napocić, a np. koleś z takimi koksami, że głowa mała nie potrafił stworzyć żadnej akcji.
@BuFu: To fakt, liczą się umiejętności i zależy na kogo trafisz oczywiście, ale jak jest jeden to mimo braku częstego sprintu też się trochę zmęczą i tak mecz w mecz, a później ew. karta regeneracji drużynowej? Ja właśnie jestem zwolennikiem dwóch składów jak @korona73 a karty pojedynczej kondycji stosuję raczej rzadko.