Wpis z mikrobloga

lepszy tusk niż ta obecna...


@shelby0153: Skąd wiesz? Tak na prawdę jeszcze niczego konkretnego nie #!$%@?ła (wizerunek jest nieistotny).

Może do końca kadencji nie zrobi nic, co będzie oznaczało, że jest od Tuska o niebo lepsza?

Czy już zdążyli przelać górnikom na konto? Bo póki co wiem tylko o zapowiedziach.
To jest piękne, 7 lat rządzi PO, a wy dalej o Kaczyńskim.


@jarzz: bo takiej #!$%@? w naszej polityce jeszcze nigdy nie było, no to Hitler ni Churchill. Wódz z niego naprawdę cienki, nie potrafi się przebić merytotycznie aby większosć narodu mu przyklasnęła. Trzyma się uporczywie określonej grupy wyborców skrajnie przywiązanej do tradycji chrześcijańskiej.
Akurat Kaczyńscy osiągnęli w polskiej polityce wszystko co się dało w tamtym momencie, czyli prezydent+premier. Nawet nie biorąc pod uwagę obecnych sondaży, w Sejmie są drugą partią po rządzącej, mając więcej posłów niż wszystkie pozostałe kluby i koła.


Nieźle jak na #!$%@?ę.

@jarzz: czyli według Ciebie samo wygranie wyborów to już ostateczny sukces? Przecież po 2 latach rzadów skapitulowali, a Lechu jako prezydent do śmierci był najbardziej wyszydzaną osobą w Polsce.
@jezus_cameltoe

Przecież po 2 latach rzadów skapitulowali


Co innego honorowo się poddać, a co innego kurczowo trzymać się 7 lat stołka i wmawiać obywatelom, że "nic się nie stało".

Możesz zwalać winę na żydo-masońskie media ale nie da się zakłamać czyjegoś wizerunku o 180 stopni.


No dobra, pomińmy wpływ mediów. Czy "Irasiad" i "Borubar" to gorsze wpadki od np. nawalenia się na grobach żołnierzy?
@saginata: Żeby zrobić to o czym piszesz, najpierw trzeba mieć władzę. Warunek konieczny, choć nie wystarczający.

@jezus_cameltoe: Stosujesz wobec mnie brzydki chwyt erystyczny (relative – absolute) już w pierwszym zdaniu. W poprzedniej wypowiedzi w ogóle zaczynasz od najsłabszego merytorycznie argumentu ad personam :)
Stosujesz wobec mnie brzydki chwyt erystyczny (relative – absolute) już w pierwszym zdaniu. W poprzedniej wypowiedzi w ogóle zaczynasz od najsłabszego merytorycznie argumentu ad personam :)


@jarzz: zdobycie tych stanowisk jest sukcesem tylko dla samych polityków, dla narodu nic konkretnego nie znaczy. Polityków rozlicza się z ich piastowanych funkcji a to Kaczyńskim wyszło fatalnie. Tuskowi zresztą też(bycie premierem to negatywna cecha z jaką jst kojarzony) abyś zarzucił mi, że czepiam się