Wpis z mikrobloga

trzeba było się wypowiadać pod tagiem #rrtech ;)


@wspodnicynamtb: Niektórzy się wypowiadali i co? @kozio23: zaproponował dystans w starym wątku nikogo nie wołając, Ty się zgodziłaś i już. Fajnie, że daleko, ale te decymetry i nie związane z układem słonecznym... :/

Zawsze komuś nie będzie pasować


@wspodnicynamtb: mi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@archive: O rety. To zmieńcie :) Serio, zróbcie pikietę, usuńcie wpisy! Nie robi mi to żadnej różnicy. @Diabl0 dobrze napisał, że liczą się trasy, a nie ile w sumie jedziemy. Milion tych edycji będzie i co za różnica czy będziemy jechać pół zimy, dwie zimy czy 2,5 wiosny.

Nikt się przedtem tym nie zainteresował, a zawsze temat był podejmowany w jednym tagu i zazwyczaj więcej niż 10 osób się nie wypowiadało.
@archive: Nie chcę nic mówić, ale ja proponowałem dystans do Alpha Centauri ;)

Zresztą o co ten krzyk - już się przyjęło i pierwsze kilometry lecą. Jak się będzie kończył to weź aktywniejszy udział w dyskusji na #rrtech i zaproponuj lepszy dystans.
Na wiosnę warto zadbać o dłuższy dystans. Zimowy sezon powinien jakoś krótko zlecieć, a wystrzeliliście z pół milionem kilometrów, ehm... :P


@Nirguna: nie zdążyłem dojść do komputera, a tu już wystartowali, zawsze był dzień dwa przerwy
@wspodnicynamtb: Sama odległość ok, co mi się nie podoba już pisałem, to samo w sumie co w najbardziej plusowanym komentarzu.

Już wszystko jedno, tylko dziwię się dlaczego kolejny raz dystans wybierany jest jakąś metodą partyzancką, i nie dziwię się, że potem ludzie są zaskoczeni decyzją.