Wpis z mikrobloga

Dzisiaj już mocniej poszperałem w #lidl i znalazłem jeszcze kilka piw. Ogólnie mam plan by zainwestować tak z 50 zł w portery bałtyckie i potrzymać je minimum 2 lata w piwnicy i wtedy powypijać. Mam już Komesa i Witnickiego Portera z obrazka. Co jeszcze polecacie dokupić bym zmieścił się w kosztach? Jak mówił #tomaszkopyrazblogublogkopyracom ekstrakt powyżej 18% i im więcej alko tym lepiej (ofc w granicach rozsądku i możliwości). Szukam piw takich w miarę łatwo dostępnych które spotkam w większych sklepach (o dziwo w Auchanie nic nie było oprócz Fortuny Czarne i Miłosłana czarnego ale to nie były portery) bądź w jakiś sklepach z alkoholami ale stacjonarnymi nie w internecie. Wiem, że na Rynku w Gliwicach coś jest ale nigdy tam nie byłem - ktoś się orientuje co mają? Piwa trzymam w ciemnej piwnicy w bloku czyli jest trochę tam ciepło tak około 15 stopni będzie. To tyle. Co do ilości piw to myślałem tak ~10.

#pijzwykopem #piwo #porter #porterbaltycki #browarnictwo #piwowarstwo
Pobierz ThrashMetal - Dzisiaj już mocniej poszperałem w #lidl i znalazłem jeszcze kilka piw. ...
źródło: comment_qeKi8aZikFb2eWGR042qNhaiIgtsrenO.jpg
  • 8
@ThrashMetal: Black Bossa leżakuję, ale nie wiem jak na świeżo, Ciechana piłem jakoś w tamtym roku i było słabo, trudno powiedzieć, nie wiem jak na chwilę obecną, jeżeli nikt nie będzie wiedział to kup i leżakuj.
@ThrashMetal: Ten sklep przy Rynku w Gliwicach jest bardzo dobrze zaopatrzony, na pewno coś ciekawego tam znajdziesz, sam często tam kupuje, ale portery to nie mój ulubiony styl więc bardziej ci nie pomogę.