Wpis z mikrobloga

Popularność wszelkich opowieści jak to #rozowepaski są złe i niedobre bo #zdrada #logikarozowychpaskow #erasmus czy po prostu zostawiają dla kogoś innego... przygnębia. Naprawdę #!$%@? przygnębia świadomość że nie tylko moje związki dotychczasowe były tak #!$%@? (3 związki - na 3 w ogóle - skończyły się albo zdradą albo porzuceniem dla kogoś innego) - ale, że aż zaczynam wierzyć w tą prawidłowość.

I #!$%@? niesamowicie się boję. Lepiej być szczęsliwym #tfwnogf + jak się nawinie to jakieś #fwb (najbardziej zdrowa i "fajna" relacja jaką w życiu miałem), a nie szukać jakiś związków czy #!$%@? wie czego. #logikaniebieskichpaskow

Znam naprawdę zajebiste dziewczyny, takie, za które dałbym sobie rękę uciąć (i pewnie #!$%@? nie miałbym ręki...) więc jeszcze nie wszystko z romantycznej wizji miłości we mnie nie umarło. Ale naprawdę, powoli, stopniowo, zaczynam patrzeć zupełnie inaczej. Może to wina wypoku i powinien #usunkonto ?

Może wina skali: teraz się zaczyna otwarcie mówić o tym że nie tak, ludzie się rozwodzą, zostawiają siebie bo ktoś lepszy zamiast walczyć o związek itd. => kiedyś się nie mówiło. A więc powstaje przeczucie że "ale teraz jest #!$%@? bo #emancypacja " -> ale tak było zawsze? I należy się pogodzić z tym, i tyle, w końcu, może, kiedyś, znajdzie się tą jedyną - ale musi być to okupione właśnie zawodami, #feels itd. ?

Naprawdę zastanawiam się dlaczego "im bardziej cię poznaję tym mniej mi się podobasz" znaczy "znalazłam sobie kogoś innego" albo "przypominasz mi mojego byłego i nie możemy się spotykać" ( #truestory ) jest kolejną wymówką z dupy na "chcę inną kiełbasę"? #!$%@? mać. Jak zostawiacie, to chociaż miejcie tyle odwagi by powiedzieć prawdziwy powód dlaczego.
  • 11
Popularność wszelkich opowieści jak to #rozowepaski są złe i niedobre bo #zdrada #logikarozowychpaskow #erasmus czy po prostu zostawiają dla kogoś innego... przygnębia. Naprawdę #!$%@? przygnębia świadomość że nie tylko moje związki dotychczasowe były tak #!$%@? (3 związki - na 3 w ogóle - skończyły się albo zdradą albo porzuceniem dla kogoś innego) - ale, że aż zaczynam wierzyć w tą prawidłowość.


@Khrone: Moje też XD

zostawiają siebie bo ktoś lepszy zamiast walczyć o związek


@Khrone: a ty byłbyś z "gorszą" bo? weź stary, jak trafia się lepsza oferta to się bierze a nie "naprawia" obecną, sorry takie życie