Wpis z mikrobloga

@Ragnarokk: @keep_it_real: Gdy Austria dorwała się do koryta.. znaczy się do kurii, ogłosiła krucjatę przeciwko Turkom, była to udana krucjata i zgarneli kilka prowincji w Bułgarii i Grecji (w przypadku zdobycia ziem poprzez krucjatę, mieli możliwość stworzenia corów, chyba tak to działa). W tamtym czasie Austria była moim strategicznym sojusznikiem, miałem nawet nadzieje na unie personalną, więc przyklaskiwałem. Potem olałem ten region i wciskałem wszystko co nie było w koalicji
Pobierz
źródło: comment_MuslgAKbYx7gXhZOoUyzDPIY6YcBTvxt.jpg
@zweipack: yy najnowsza z wszystkimi największymi DLC

Edit:

Z tego co przed chwilo zauważyłem, to po zaznaczeniu gry na IRONMAN, nie można zmienić opcji Lucky Nations i poziomu trudności. Więc cofam moje słowa o poziomie trudności i LNations.
@NathanielD: Można zmienić przed zaznaczeniem ironman i potem tak zostaje :) Pytam bo nie grałem pare miesięcy i chciałem czegoś hardkorowego spróbować, porobić screeny i zaistnieć na mirko. Zapuściłem testowo gre Hanzą na najcięższych ustawieniach i wygląda to obiecująco, ale chyba dzisiaj już na poważnie nie zacznę. Mam wersję Wealth Of Nations z zatoki, oczywiście z poprzednimi ekspansjami, ale żadnych steamowych DLC.