Wpis z mikrobloga

@ofczy: Zagrałbym ale gra niestety raczej nie na mój sprzęt. Benchmarki pokazują 40fps na GTX660 a ja mam do tego wersję M. Chyba że ograniczę wyświetlanie do stałych 30 klatek ale wtedy to nie jest gra.
@Cervantes006: bo nie masz lepszego pc, moze nie masz kasy, moze ci szkoda, nie wiem

a zarazem nie zagrasz bo nie ma 60 fps i 1080p,

to zachowanie sie chyba jakos nazywa, ale juz nie pamietam jak
@pqp_1: Nie wiem po co ten ton i jakieś odnośniki do "typowego pctowca". Na konsolach nie gram bo nie mam, a grając na pececie dla mnie najważniejsza jest płynność. Film to co innego bo nie wymaga ode mnie szybkich reakcji i wytężonego wpatrywania się w ekran. Nie powiesz mi że nie widzisz różnicy między 30 a 60 fps.
@Cervantes006: no widze i co z tego? chcesz mi powiedziec ze jest roznica w graniu ? nie ma, to tylko efekt wizualny

film nie wymaga wpatrywania sie w ekran ? ciekawe...

a te reakcje sobie daruj, 60 fps przydaje sie tylko w fps i samochodach, reszta styknie spokojnie 30 fps
@pqp_1: Każdy ma swoje preferencje, jak mnie denerwują ludzie którzy wmawiają wszystkim że oni mają jedyny słuszny pogląd: po co jeździć do pracy jak można iść na piechotę? A to że szybciej, sobie daruj, mi odpowiada #!$%@?ć dwie godziny na zimnie w każdą stronę.

Nie ma sensu dyskusja z tobą gdy się przypieprzasz do czyjejś opinii i robisz sobie z człowieka jaja.
@Cervantes006: napisales ze nie zagrasz, co oznacza ze to twoje : "osobiste podjazdy i implikacje. "

ja napisalem ze musi byc ci pewnie z tego powodu smutno, skoro nie pograsz juz w zadna gre nowa jesli nie zmienisz komputera

rowniez pozdrawiam
@Cervantes006: Mi daawno temu Fear w benchu gry pokazywal ze uciagne ta gre na maksa - w rzeczywistosci bylo odwrotnie. Nie ma co patrzec na takie suche wyniki. Nie mowiac ze auto ustawienia to zadne auto bo ustawia i tak wartosci z dupy, 580 i graj w BF4 w fhd na high w 15-20fps gdy nic sie nie dzieje, to wlasnie ustawienia wybrane przez gre. Witaj w klubie "only 60fps" :>
@signap: chcesz wchodzic na tematy konsole vs pc?

konsola kosztuje 1500 zl, pc z grafika dorownywujaca 2,5k

sam filmik to grafika za 1400 zl, tak ze daj sobie spokoj
@pqp_1: Nie, poprostu daje ci filmik jak ktos gra w cukierkowe Galaxy w dodatku 4k, wiadomo na filmiku i tak tego nie widac, plik zrodlowy trzeba by obejrzec. Gram na obu sprzetach, ostatnio zakupilem ps4 :>
@signap: ja rozumiem o co ci chodzi, ale jk bys probiwal podyskutowac tutaj na wykopie z #pcmasterrace zrozumial bys ze liczy sie grafika tylko ta najlepsza, a mario czy ogolem cale nintendo ma dosc specyficzne gry
@pqp_1: Coz, jedni wola lepsza jakosc bo wiedza cos wiecej na dany temat, zas zwykly gracz tego nie rozumie, on chce poprostu zagrac w ... jaki ono jest na konsoli. Osobicie wole, majac wybor miedzy SD a HD wybrac to HD, wiadomo, te HD bedzie kosztowalo wiecej bo dostajesz wiecej niz na konsoli ale na krotka mete, potem znow wymiana by miec te HD przez pewien czas. Nie ma co wsadzac