Wpis z mikrobloga

@turbosowa: żadnej z planowanych skrzynek nie znaleźliście czy dotarliście do trzech wskazanych miejsc i szukali skrzynek? Tam ich nigdy nie było, tam się idzie, zczytuje dane i leci dalej :D
  • Odpowiedz
@SPGM1903: nie było niczego:D powinny być te takie biało czerwone #!$%@? i od nich mielismy namierzać skrzynki ale nie było niczego:D i smutni wróciliśmy zrobiliśmy 15km po górkach i tak mocno nogi bolały( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@turbosowa: przepraszam, ale musisz rozwinąć temat, bo nie rozumiem o czym mówisz ;)

@archive: skrytka zarejestrowana w obu systemach, ten z geocaching już aktywuję. To kwestia minut. Potrzebowałem zatwierdzenia zmiany lokalizacji przez reviewera.

geocache: GC39HY2

opencache, jak podano.

@Alpha_Male: jakbyś znał jakieś bary w okolicy lub w krk, niewymienione, chętnie dopiszę do listy. A teatralny/północny muszę przetestować ;-)
  • Odpowiedz
@Alpha_Male: Społem i cała reszta ze strony jest na liście i mimo swego klimatu rodem z Misia, uwielbiam tamtą kuchnię, choć pewnie gdybym powiedzial miła pani, bardzo mi smakowało, to usłyszałbym pewnie to dobrze, następny proszę!
  • Odpowiedz
A to sorry, właśnie nie znalazłem tego w Bieńczycach na liście, ale przyznam się szczerze, że nie szukałem zbyt dokładnie. A klimat owszem, zawsze jak oglądam Misia to przypominam sobie ten Bar Mleczny Północny :)

W zimie jak otwierają się drzwi do baru to wraz z parą bucha właśnie taki klimat, którego nie da się pomylić z niczym innym - klimat żula ;) ale jest tanio i dobrze, można wybrzydzać, ale nie
  • Odpowiedz