Wpis z mikrobloga

Dzisiaj polski oddział #bmw podsumowywał rok 2014. Na kameralne spotkanie przyprowadzili całkiem prawilną bryczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mieliśmy mieć to cudeńko w poprzednim roku do porównania z M4, ale niestety dzień wcześniej ktoś uszkodził podwozie i auto zostało odstawione do naprawy.


#samochody #motoryzacja #carboners #prawilnebmw
______
Więcej o samochodach, pracy dziennikarza motoryzacyjnego od zaplecza oraz o fotografii samochodowej dowiecie się dodając do obserwowanych mój tag #mzcars lub po prostu mnie.
Pobierz Dziekan5 - Dzisiaj polski oddział #BMW podsumowywał rok 2014. Na kameralne spotkanie ...
źródło: comment_UtboeTv9l1Y3BD8AsHcnFkt5b0210JrU.jpg
  • 6
@sorek: @D252: Wiadomo, że byłoby milej, gdyby to były M, a nie X, ale niestety tak działa biznes. Jest zapotrzebowanie na takie auta, jest moda, więc takie robią i takie pompują reklamami.

Trzeba jednak spojrzeć też na drugą stronę medalu - dzięki temu, że tak dobrze w BMW sprzedają się X, a np. Porsche Cayenne schodzi jak ciepłe bułeczki, marki mają hajsy na rozwój i sprzedaż innych, mniej rentownych modeli,
@Dziekan5: zgadzam się, ręka wolnego rynku działa fajnie. Mnie tam jest smutno, że są ludzie, którym się podobają takie auta. No ale na gusta ludzi nic nie poradze :P