Wpis z mikrobloga

Sprawa wygląda tak, że po ostatnim AMA o Nowej Zelandii @grecki stwierdziłem, że po prostu tam jadę. Wczoraj kupiłem bilet w jedną stronę 17tyś km. podróży...

Mam 20lat i dosyć życia w syfie bez perspektyw - kraju bezprawia, żałosnych dziennikarzy, żałośniejszych polityków, dennej edukacji, dyskryminacji elokwencji i braku poszanowania ludzkiej świadomości.
Ciężko jest dostosowywać się do "warunków panujących" i być jednocześnie posiadaczem stanu depresyjnego realizmu więc wpływ na moją decyzję po części miały emocje.
Byłem już w paru krajach, ten akurat był tym wymarzonym.

We wtorek podjąłem decyzję, w środę rano kupiłem bilet na koniec świata, w poniedziałek już tam będę.

Chcę pomóc wszystkim którzy są mniej śmiali w przecieraniu szlaków dlatego będę co jakiś czas pisał jak wygląda przebieg próby rozpoczęcia nowego życia. Jadę w ciemno, na turystycznej, z biletem w jedną stronę, bez mieszkających tam znajomych i nagranej pracy. Pewnie jestem nieodpowiedzialnym gówniarzem, bez studiów i doświadczenia życiowego, co ja tam mogę wiedzieć... Tu zacytowałbym Urbana.
Robię co lubię i nie będę na to czekał. Patrzę na życie z biozoficznej perspektywy. Dla mnie nie ma czegoś takiego jak robienie czegoś czego się nie chce. Umrzesz i nie jest to od ciebie zależne.

Co jak się nie uda? -Nic. Wymyśli się nowy plan, jest jeszcze parę miejsc ;)

#nowazelandia #oswiadczenie #antynatalizm
optymalista - Sprawa wygląda tak, że po ostatnim AMA o Nowej Zelandii @grecki stwierd...

źródło: comment_An5VgfpN2X7mMKvF8wYBIuxDyXxLSk93.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@DoktorPlodoski: okej, nie mam pojecia jak wyglada matma, a to w sumie teraz jedyny wazny przedmiot... oceniam ich na podstawie tego ze maja zerowa wiedze na temat historii czegokolwiek co wydarzylo sie poza ich krajem, znikoma wiedze na temat wlasnej. na podstawie tego ze corka znajomej (11 lat dzieciara, przyjechal do uk w wieku 3 lat) wygrywa wszystkie konkursy j. angielskiego.

No ale fakt faktem, tylko nauki scisle sie dzisiaj liczą.
  • Odpowiedz
@optymalista: z całego serca życzę by Ci się tam udało i byś nigdy tu nie wracał.
Rzygam już debilami znającymi życie z internetu co to wszystko zwalają na kraj a nie swoją nieudolność. Oby was jak najmniej tutaj. Szerokiej drogi!
  • Odpowiedz
  • 0
@optymalista: 20 lat,bez fachu,wykształcenia i doświadczenia.Będziesz wracał w skrzyni z mango czy co oni tam eksportują.Pokazałem wpis ojcu to się popukal w czoło.
  • Odpowiedz
@optymalista: XD

jak miałeś kasę to mogłeś chociaż jakiś kurs techniczny zrobić, choćby na wózki widłowe za ~7 stówek

A tak jedziesz tam na pasożyta, bez wykształcenia, nie wydoiłeś nawet wszystkiego tutaj gdzie jest znacznie tańsze a jedziesz tam, skończysz w jakiejś gównorobocie gdzie ledwo będzie Cię stać na wynajem klitki razem z 3 murzynami i meksykaninem, a co dopiero myśleć o zjedzeniu kanapki z szynką. No ale to pewnie wina
  • Odpowiedz
głupi pomysł, mało przygotowania merytorycznego i finansowego (chyba slabo czytales to AMA), szybko wrocisz


  • Odpowiedz
@dzafel: zalezy jak się szuka, jesli ustawisz w wyszukiwarce ze jestes z WB do nie pokaze ci tanich lotow z polski :/ ogolnie sa tez z Irlandii za 375funtow, to chyba najtansze jakie znalazlem
  • Odpowiedz