Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: Oczywiście, że się tacy rodzą. Nie ma chyba osoby, która chciałaby się urodzić pedofilem. Chodzi o to, że zachowania zarówno pedofilskie jak i zoofilskie poważnie krzywdzą drugą istotę, dlatego powinny być karane. Homoseksualiści nie robią nic wbrew drugiemu człowiekowi. Poza tym nie każdy człowiek ktory czuje pociąg seksualny do nieletnich jest zły, są tacy, ktorzy dobrowolnie poddają się chemicznej kastracji i terapii, żeby nie krzywdzic dzieci.
@ailurus: no to trzeba zmienić prawo, bo jest krzywdzące xD
Mówię wam, te wszystkie chore akcje ludzi których jest mniej niż 1% na świecie doprowadzą do tego że za 10 lat legalna będzie pedofilia, zoofilia i inne. @PasozytZawiadaka:
@StareAvokado: > Homoseksualiści nie robią nic wbrew drugiemu człowiekowi.
Robią, chodzą po ulicach w samych gaciach na paradach i mówią całemu światu że lubią w czoko, a potem nasze dzieci muszą
@Oskarek89: mi się nie podobają brzydcy ludzie, którzy chodzą po ulicach. I starzy ludzie. A potem dzieci muszą na tych brzydali i staruchów patrzeć i pytać co im się stało. I jeszcze inwalidzi. Przecież jak to wygląda, taki człowiek na wózku ;/ Chodzą tacy szpetni. Niech sobie siedzą w domu i się cieszą swoją brzydotą, a nie, wychodzą na światło dzienne ;/
@Oskarek89: Ale przecież to kwestia indywidualna każdego człowieka, nie możesz osądzać całej społeczności po tym, jak zachowuje się jednostka, rozumiem, że tak jest prościej i przyjemniej. To tak jakbym powiedziała, że każdy kto chodzi na mecz piłki nożnej to kibol, a kazdy kto uważa się za patriotę chodzi na marsze i rzuca kostką brukową w policję.
@ailurus: A czy ja mówię że mi coś złego robią? Mam 3 kolegów gejów którzy nie chodzą na parady, są spoko gościami.
Mówię tylko że nastepnym krokiem będzie adopcja dzieci przez takie pary, potem zaczną się pojawiać inni ludzie z innymi zaburzeniami, Pedofile, zoofile i #!$%@? wie co jeszcze. 20 lat temu było to nie do pomyślenia co się teraz dzieje i za następne 20 lat może tak być jak piszę...