Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: A ja tam Cię szanuję za poglądy. Niech sobie geje będą gejami, jak już tak bardzo chcą, ale niech #!$%@? nie robią jakiś rewolucji, przez które pedalstwo staje się coraz modniejsze ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wszyscy hurr co Cię obchodzi czyjaś dupa durr, a przecież właśnie o to w tym biega, że nikogo nie obchodzi, ale musimy o tych dupach ciągle słuchać, bo tolerancja.
@yami: jedno pytanie: #!$%@? mnie czy kogokolwiek innego ma obchodzić, na widok czego robi Ci się smutno? dlaczego zakładasz, że kogokolwiek to interesuje? dlaczego tak bardzo interesujesz się laskami z #!$%@?? trafiłeś z taką do łóżka i masz teraz traumę, czy co?
osobom używającym tak głupich argumentów jak te o pedofilach i zoofilach, życzę z całego serca, żeby faktycznie za te 20 lat zalegalizowano to bestialstwo. xDDDD mielibyście za swoje. niestety
@Matiss: chyba że zostanie dzieciak nauczony że tak jest ok. Dzieci rodzą się bez orientacji seksualnej. Nie myślą o tym. Przejście z "urodziłem się gejem" do "ten 6-letni chłopiec jest gejem i chce uprawiać ze mną seks" jest logicznym następstwem tego typu implikacji.
Jak to najczystsza prawda jest. Dzisiaj grasz w Mortal Kombat, a jutro wyrywasz kręgosłupy przechodniom, true story - a właśnie to aprobują i chcą pozwolić chcą lewackie rządy. Czym się niby różni zabijanie wirtualne od tego w rzeczywistości? Jakie niby są różnice między zamkiem ze szkła, a zamkiem z litego muru? Nie wmówicie mi, że są jakieś różnice między aktywną piłą, a aktywną kiłą. Złapiesz obie, wciąż cierpisz. Zaorane. Iks-de.