Wpis z mikrobloga

@paziu: @sCrApI: to było pokazane w aspekcie niepoczytalności, że często są jednak takie osoby poczytalne, pomimo, że dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wlaśnie nie będzie zawsze głośno. Tu możesz się zdziwić - to nie tak, że zawsze w całej Polsce wszystko wiadomo co się działo w jakiejś wsi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem z autopsji
@yami: chcesz mi powiedzieć, że codziennie zdarzają się w Polsce przestępstwa, w wyniku których potem nieletni są sądzeni jak dorośli?

Tu możesz się zdziwić - to nie tak, że zawsze w całej Polsce wszystko wiadomo co się działo w jakiejś wsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

albo rozmawiamy o czymś weryfikowalnym, albo snujemy sobie historyjki
"podczas gdy rozmawiamy tylko o tym że jakaś tam para dwóch ludzi tej samej płci chce sobie zalegalizować prawnie swój związek. Gdzie w tym cokolwiek złego?" Według mnie jest to złe, bo takie "zmiany" w przysłości przyniosą dużego zła - i jeszcze większe złe zmiany. Podaje dlatego przykłady co mogłoby się jeszcze zmienić...
Poza tym nie chcę żeby świat dązył w kierunku, w którym kobiety będą miały #!$%@?... Idziesz miastem i nie
@paziu: Według ICD widzę, że w tym samym worku.

Other disorders of sexual preference
A variety of other patterns of sexual preference and activity, including making obscene telephone calls, rubbing up against people for sexual stimulation in crowded public places, sexual activity with animals, and use of strangulation or anoxia for intensifying sexual excitement.

Frotteurism
Necrophilia

Egodystonic sexual orientation
The gender identity or sexual preference (heterosexual, homosexual, bisexual, or prepubertal) is
@yami: Odsetek homoseksualistów nie zmienił się od czasów starożytnych (poczytaj sobie np. co działo się w teatrach greckich). Mimo że teraz mamy takie coś jak LGBT (czego sam zwolennikiem nie jestem). Twoja obawa przed tym, że ludzie zaczną zmieniać swoją orientację tylko dlatego, że można legalnie wziąć ślub, jest w ogóle nieuzasadniona. No chyba, że sam nie jesteś pewien swojej orientacji i stąd ten strach. Uwierz mi jednak, że heteroseksualista od
@sCrApI: Jestem hetero, bo widze, że drugi raz nawiazujesz, czy ktos wczesniej tam. Boje sie ujrzec taki swiat, a po prostu jest to krok w te strone... Nie jest to moda, tylko takie przyzwolenie...
@yami: a ja ci tłumaczę, że jeżeli nieletni popełniają przestępstwa, to są sądzeni na innych zasadach ze względu właśnie na, szok, "nieletniość"